Masz pytania lub potrzebujesz informacji?
Prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klientów
 
Oferujemy Państwu kompleksowe usługi - transport i spedycja oraz inne rozwiązania, które dostosujemy do Państwa potrzeb!
Transport międzynarodowy towarów Polska Słowacja

Transportujemy towary

W obsłudze naszych pojazdów stosujemy nowoczesne programy wspomagające kontrolę Państwa ładunków.

Już teraz, uzyskaj więcej informacji na temat transportu oraz spedycji i zobacz co nas wyróżnia.

Porównaj naszą ofertę z innymi

Stacja diagnostyczna

Profesjonalny przegląd, fachowe doradztwo i inne usługi dla Twojego samochodu oferuje nasza  stacja kontroli pojazdów

Transport Słowacja

Posiadamy wyjątkowo bogatą ofertę do realizacji obsługi zleceń transportowych na Słowację, którą w pełni dopasujemy do Państwa potrzeb.

Nasza flota to zespół ponad 100 pojazdów, które spełniają wszystkie stosowne normy emisji spalin. Samochody wyposażone są w windy załadowcze i nadajniki lokalizacji GPS pozwalające na szybką identyfikację realizowanych zleceń.

Oferta na transport Polska Słowacja

Zlokalizowana w Europie Środkowej Słowacja z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością wśród naszych rodzimych przedsiębiorców. Chociaż gospodarka kraju nie może równać się z kluczowymi mocarstwami Starego Kontynentu, jej rozwój jest niezwykle dynamiczny. Bratysława, Koszyce, Preszów, Nitra, Żylina, Trnawa, Martin, Popraw czy Zwoleń – każdy zakątek urokliwej Słowacji posiada wiele do zaoferowania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, MaxTrans poszerzył spektrum oferowanych usług w zakresie szybkiego transportu do naszych południowych sąsiadów.

Bogata flota firmy w ilości ponad stu wyspecjalizowanych pojazdów, doświadczona kadra kierowców i spedytorów, doskonała znajomość innych kwestii TSL – nasi Klienci mogą liczyć na kompleksowe, a zarazem w pełni zindywidualizowane rozwiązania, dostosowane bezpośrednio do ich potrzeb oraz preferencji Uwaga! MaxTrans specjalizuje się w szybkiej, terminowej i co najważniejsze bezpiecznej realizacji zleceń transportowych na linii Polska-Słowacja.

Transport ciężarowy Polska Słowacja

Dynamiczny rozwój gospodarki Słowacji to także rozwój transportu

Kraj ten ze względu na swoją historię podzielony jest ekonomicznie na dwie części, jednak część bogatsza świetnie uzupełnia i wspiera drugą część tego kraju, przez to Słowacja jest bardzo dobrze zorganizowanym Państwem, z dużymi możliwościami. Gospodarka Słowacji z pewnością nie korzysta z zasobów naturalnych gdyż kraj ten nie posiada dużych ilości surowców, przez co wydobycie nie jest opłacalne. Natomiast bardzo duży wkład w PKB kraju ma przemysł i rolnictwo.

Spośród rolnictwa, w południowej części kraju najwięcej notuje się upraw pszenicy, kukurydzy a także hodowle zwierząt. Nie mniej jednak to głównie przemysł rozwija transport drogowy na Słowacji i napędza infrastrukturę logistyczną tego kraju. Najwiekszymi ośrodkami przemysłu w Słowacji są takie obszary jak: Bratysława, Koszyce, Żylina, Bańska Bystrzyca, Martin, Nitra. To te regiony stanowią serce i główne koło zamachowe gospodarki.

Jeżeli chodzi o gałęzie przemysłu z pewnością na uwagę zasługuje tutaj hutnictwo. Nasza firma MaxTrans również realizuje systematyczny przewóz towarów z tej branży dla wielu firm kooperujących z Polski. Ponadto Słowacja doskonale kooperuje z Węgrami, stąd też transport Polska Słowacja i Węgry tak rozwinięty został przez F.T.U.H MaxTrans jako system przewozów powiązanych. To właśnie transport do Koszyc jako głównego strategicznego miasta z branży hutniczej stanowi większość zleceń.

Kolejną gałęzią ściśle powiązaną jest motoryzacja, gdzie wiele znanych marek i firm z branży motoryzacyjnej przeniosło lub otworzyło swoje zakłady produkcyjne na Słowacji.

Doświadczony i wykwalifikowany personel, który dołoży wszelkich starań aby Państwa zlecenia zrealizować bezpiecznie i terminowo.

Naszą kadrę tworzy zespół wykwalifikowanych kierowców, przeszkolonych z zakresu prowadzenia dokumentacji transportowej, procedury załadunku i rozładunku towaru i oczywiście prawidłowego zabezpieczenia ładunku.

Kompleksowe usługi transportowe.
Wyjątkowo bogata i różnorodna flota dostępnych pojazdów z pewnością dopasuje się do Państwa potrzeb.

Wszystkie nasze zestawy można wykorzystać do ładunków przestrzennych lekkich lub ciężkich. Podobnie jak naczepa mogą przewozić ładunki o masie do 24t.

Przewóz towarów

W zależności od potrzeb i wymagań klientów oferujemy Państwu podczas realizacji przewozów w kierunku Słowacji takie formy transportu jak:

Busy - do transportu drobnicowego z ładownością do 3,5t
Transport solo - z załadunkiem 18 palet Euro i ładownością do 5t
- wymiary: 7,2m x 2,4m x 2,5m
Plandeki - firanki, z załadunkiem 33 palety Euro i ładownością do 24t
- wymiary: 13,6m x 2,48m x 2,85m
Plandeki Mega - z załadunkiem 33 palety Euro i ładownością do 24t
- wymiary: 13,6m x 2,48m x 3,0m
Zestawy Jumbo - z załadunkiem 38 palet Euro, ładownością do 24t
- wymiary (jumbo): 7,75m x 2,48m x 3,0m + 7,75m x 2,48m x 3,05m
- wymiary (tandem): 7,20m x 2,48m x 3,0m + 8,20m + 2,48m + 3,0m (z podnoszonym dachem do 3,2m)

Dostosujemy również inne formy transportu do Państwa wymagań i potrzeb po uprzedniej konsultacji z naszym działem obsługi zleceń - zakładka kontakt.

Rzetelna firma transportowa

G Stars4.5 / 5.0 - 95 ocen

Spedycja Słowacja

Relacje z naszymi partnerami budujemy na wzajemnym poszanowaniu i zaufaniu, dlatego oferujemy Państwu w trakcie współpracy wyjątkowo korzystne umowy.

Sukcesywnie działamy na rynku krajowym oraz europejskim obsługując klientów z różnych branż.

MaxTrans to sprawdzona i dobra spedycja!
Posiadając własną rozbudowaną i różnorodną flotę pojazdów działamy na rynku nie tylko jako spedytorzy własnych zleceń ale również posiadamy stałe ładunki i zlecenia, które często powierzamy w obsłudze naszym partnerom.

Organizujemy ładunki krajowe i międzynarodowe na terenie Unii Europejskiej oraz Ukrainy. Są to ładunki całopojazdówe oraz transport drobnicowy za pomocą różnorodnych pojazdów: solo, plandeki, firanki, jumbo i wiele innych o ładowności do 24t.

Posiadamy Certyfikat Rzetelnego Przewoźnika giełdy Trans oraz status Rzetelnej Firmy.

Usługi spedycyjne, które wykonujemy to nie tylko przekazanie zlecenia ale również pomoc w dokumentacji, dobór optymalnego rozwiązania do realizacji transportu, obsługa celna oraz dbanie o bezpieczeństwo Państwa ładunków.

Spedytorzy

Bogdan Nowak
Kom.: +48 517 910 758
E-mail: bogdan@maxtrans.com.pl

Katarzyna Kozioł
Kom.: +48 503 772 175
E-mail: katarzyna@maxtrans.com.pl

Pełna oferta transportowa do i z Słowacji

F.T.U.H MaxTrans - transport, spedycja i wynajem samochodów Mielec to usługi transportowe realizowane pomiędzy Polską i Słowacją:
 • Transport i drobnicowy Polska Słowacja
  • Transport żywności, artykułów spożywczych w tym m.in owoców, warzyw, napojów i innych produktów żywnościowych
  • Transport maszyn i urządzeń: maszyny dla przemysłu, maszyny rolnicze, maszyny budowlane i inne
  • Transport RTV i AGD oraz elektroniki
  • Transport mebli, odzieży, części, półfabrykatów i innych materiałów i produktów przemysłu

 • Spedycja dla Słowacji
  • Zestawy drogowe tandem i jumbo
  • Samochody ciężarowe solo, z windą i inne
  • Zestawy drogowe (TIR) z naczepami plandeka, firanka i inne

Wszelkie prawa zastrzeżone (c) F.T.U.H MaxTrans, ul. Wolności 75, 39-300 Mielec, oddział SKP ul. Powstańców Warszawy 20, 39-300 Mielec
Kopiowanie materiałów bez zgody - zabronione. Usługi jakie realizujemy dla naszych klientów to: transport i spedycja, wynajem samochodów, stacja paliw, stacja diagnostyczna.

Biura podróży Mielec