TRANSPORT i SPEDYCJA : UKRAINA  |  AUSTRIA  |  SŁOWACJA  |  WĘGRY  |  ANGLIA  |  LITWA ESTONIA  |  ŁOTWAPOLSKA

Wypożyczalnia samochodów osobowych - Sandomierz

Oferujemy Państwu wynajem samochodów w bogatej ofercie dopasowanej do każdego klienta. Przy dłuższym okresie wynajmowania atrakcyjne warunki cenowe.

Wypożyczalnia samochodów dostawczych - Sandomierz

Nasza flota pojazdów to doskonałe rozwiązanie pod przeprowadzki i inne potrzeby związane z przewozem ładunków. W ofercie samochody o różnych gabarytach załadowczych.

Wynajem busów osobowych - Sandomierz

Wypożyczalnia oferuje wynajem busów na kategorię prawa jazdy B. W ofercie Renault Trafic 9-osobowe wszechstronne i ekonomiczne pojazdy. Doskonałe na wakacje i wspólne wyjazdy z rodziną czy znajomymi.

N

Wynajem samochodów osobowych

N

Wynajem samochodów dostawczych

N

Busy osobowe na wynajem

Wypożyczalnia samochodów w Mielcu dla mieszkańców Sandomierza i okolic

Nasza wypożyczalnia aut oferuje Państwu profesjonalny i tani wynajem samochodów osobowych, dostawczych i busów osobowych na korzystnych warunkach przy zachowaniu atrakcyjnej oferty cenowej.

Znajdujemy się w centrum miasta Mielec przy stacji pali MAX. Oferujemy samochody na wynajem. Skorzystaj z atrakcyjnej oferty sprawdzonej w regionie wypożyczalni samochodowej MaxTrans. Jeżeli chcą Państwo skorzystać na dłuższy okres z naszych usług, oferujemy atrakcyjne umowy na długoterminowy wynajem.

WYNAJEM SAMOCHODÓW TYLKO U NAS 24/7

Rozwijając się sukcesywnie otworzyliśmy dla naszej floty samochodów jak również klientów zewnętrznych stację paliw otwartą 24/7. W związku z tym specjalnie dla Państwa potrzeb wypożyczalnia samochodów czynna jest również całą dobę od poniedziałku do niedzieli.

Jeżeli przed zdaniem wynajętego u nas pojazdu zatankujesz go na naszej stacji paliw MAX do pełna otrzymasz atrakcyjną zniżkę na paliwo!

Z nami nie musisz się o nic martwić! W razie problemów i nagłej potrzeby oferujemy dla wszystkich klientów auta zastępcze. Posiadamy stosowne umowy ubezpieczeniowe. Tylko nasza wypożyczalnia samochodów stosuje tak korzystne zasady.

Również tylko u nas! Istnieje możliwość negocjacji poniższych cen.

CAR RENTAL W SANDOMIERZU

Nasza oferta kryje w sobie szeroki wachlarz rozwiązań dedykowanych najbardziej wymagającym Odbiorcom. W naszej bazie głównej, zlokalizowanej w Mielcu (województwo podkarpackie), znajdą Państwo bogatą flotę pojazdów – począwszy od samochodów dostawczych, poprzez samochody ciężarowe, a skończywszy na samochodach osobowych.

Mały Kraków czyli urlokiwe zakątki Sandomierza

Wspaniałe, przepiękne miasto nad Wisłą z cudowną historią i zabytkami. Sandomiemierz a właściwie stare miasto nazywane jest często przez wiele osób małym Krakowem. Świetnie rozwinięta kultura, historia oraz infrastruktura pozwalają na wyjątkowo miłe spędzenie wolnego czasu.

W Sandomierzu bardzo popularne są samochody elektryczne typu melex, oferujące zwiedzanie miasta z lektorem, przewodnikiem. To doskonała forma zwiedzania miasta. Starówka jest na tyle nie duża, że można także zwiedzać ją pieszo. Urokliwe wąskie uliczki nadają specyficzny klimat i charakter tej metodzie zwiedzania.

Położona stara część Sandomierza na wzniesieniu to cudowne i urokliwe widoki na Wisłę i panoramę nadwiślańską. A nad Wisłą, piękny park, infrastruktura i deptak. 

Dowiedz się więcej o Sandomierzu

O Sandomierzu można by pisać wiele. Miasto to było kiedyś sercem wielu szlaków komunikacyjnych. Historia jego jest dość długa a nazwa pochodzi od imienia. Można sobie tylko wyobrazić jak ważny był kiedyś Sandomierz skoro był zaliczany do trzech głównych miast Polski. Miasto i region rozwinięty został głównie dzięki w/w szlakom i logistyce związanej z Sandomierzem. Bowiem dawniej oznaczało to handel a handel napędzał całą gospodarkę. To nie tylko strategiczne miasto na historycznej mapie Polski ale obecnie przede wszystkim konieczne do zwiedzenia miasto z punktu widzenia kultury XXIw w Polsce. Doskonałe zarówno na wypady jednodniowe jak również kilkudniowe wycieczki dla osób w każdym wieku.

Wynajem aut Sandomierz

MaxTrans oferuje swoim Klientom zarówno krótko  jak również  długoterminowy wynajem samochodów. Każda umowa sporządzana jest zgodnie z preferencjami Odbiorcy, na maksymalnie korzystnych warunkach. Nasza flota uwzględnia nowoczesne, w pełni sprawne, a co za tym idzie, bezpieczne pojazdy. Wypożyczalnia czynna jest 24/7, również w niedziele i święta.

FLOTA SAMOCHODÓW MAXTRANS – RENT A CAR

Prezentujemy Państwu naszą ofertę samochodów osobowych w ofercie na wynajem oraz cennik. Tylko u nas istnieje możliwość negocjacji poniższych cen.

Wynajem Audi Mielec

Audi A6 C7

5 osobowy, skrzynia biegów automatyczna, 5 drzwiowy

cena za dobę (1-3dni) 350 PLN
cena za dobę (4-8dni) 300 PLN
cena za dobę (9-14dni) 260 PLN
cena za dobę (od 15dni) 250 PLN
Wynajem peugeot Mielec

Peugeot 208 (2015r)

Silnik 1.6 diesel, 5 osobowy, skrzynia biegów manualna, 5 drzwiowy, klimatyzacja, kolor – biały

cena za dobę (1-3dni) 160 PLN
cena za dobę (4-8dni) 140 PLN
cena za dobę (9-14dni) 120 PLN
cena za dobę (od 15dni) 110 PLN
Wynajem toyota Mielec

Toyota Corolla (2008r)

Silnik 1.8 benzyna, 5 osobowy, skrzynia biegów automatyczna, 5 drzwiowy, klimatyzacja, kolor – złoty

cena za dobę (1-3dni) 160 PLN
cena za dobę (4-8dni) 140 PLN
cena za dobę (9-14dni) 120 PLN
cena za dobę (od 15dni) 110 PLN
Wynajem opel Mielec

Opel Zafira (2014r)

Silnik 1.8 benzyna, 7 osobowy, skrzynia biegów manualna, 5 drzwiowy, klimatyzacja, kolor – srebrny

cena za dobę (1-3dni) 200 PLN
cena za dobę (4-8dni) 160 PLN
cena za dobę (9-14dni) 140 PLN
cena za dobę (od 15dni) 130 PLN
Wynajem opel Mielec

Opel Astra Combi (2011r)

Silnik 1.4 benzyna, 5 osobowy, skrzynia biegów automatyczna, 5 drzwiowy, klimatyzacja, kolor – srebrny

cena za dobę (1-3dni) 190 PLN
cena za dobę (4-8dni) 150 PLN
cena za dobę (9-14dni) 130 PLN
cena za dobę (od 15dni) 120 PLN
Wynajem renault Mielec

Renault Trafic (2011r)

Silnik 2.0 diesel, 9 osobowy, skrzynia biegów manualna, 3 drzwiowy, klimatyzacja, kolor – biały

cena za dobę (1-3dni) 240 PLN
cena za dobę (4-8dni) 190 PLN
cena za dobę (9-14dni) 170 PLN
cena za dobę (od 15dni) 150 PLN
Wynajem renault Mielec

Renault Trafic (2017r)

Silnik 1.6 diesel, 9 osobowy, skrzynia biegów manualna, 3 drzwiowy, klimatyzacja, kolor – biały

cena za dobę (1-3dni) 200 PLN
cena za dobę (4-8dni) 160 PLN
cena za dobę (9-14dni) 140 PLN
cena za dobę (od 15dni) 130 PLN
Wynajem ford Mielec

Ford Transit (2005r)

Silnik 2.0 diesel, 3 osobowy, skrzynia biegów manualna, 2 drzwiowy, plandeka, wymiary: 4,2m (dł.) x 2,1m (szer.) x 1,3m (wys.)

cena za dobę (1-3dni) 220 PLN
cena za dobę (4-8dni) 200 PLN
cena za dobę (9-14dni) 180 PLN
cena za dobę (od 15dni) do negocjacji
Wynajem ford Mielec

Ford Transit (2007r)

Silnik 2.2 diesel, 3 osobowy, skrzynia biegów manualna, 2 drzwiowy, plandeka, wymiary: 3,2m (dł.) x 1,9m (szer.) x 1,5m (wys.)

cena za dobę (1-3dni) 250 PLN
cena za dobę (4-8dni) 220 PLN
cena za dobę (9-14dni) 200 PLN
cena za dobę (od 15dni) do negocjacji

RENT A CAR MAXTRANS

Nie masz auta, jesteś w Sandomierzu a Twoje plany nie mogą czekać?

Czeka Cię ważne zlecenie w okolicach Sandomierza, a Twoje „cztery kółka” nadal są w warsztacie?

Oddałeś kluczyki żonie i sam potrzebujesz czegoś „na szybko aby być mobilnym”?

Wypożyczalnia samochodów i stacja paliw MaxTrans

ul. Wolności 75, 39-300 Mielec

Pytania i odpowiedzi

Tani wynajem samochodu w Mielcu ile u Nas kosztuje?

Oczywiście wypożyczenie samochodu a właściwie jego cena zależna jest od rodzaju pojazdu i czasu wynajmu. Wszelkie informacje dostępne w tabeli powyżej. Na wynajem samochodu długoterminowy możliwe dodatkowe rabaty. Prosimy o kontakt.

Wynajem samochodu na weekend Mielec. Czy drożej?

Opłata za wypożyczelnie pojazdu na weekend jest zgodna z cennikiem oraz odpowiednim interwałem czasowym wynikającym z okresu najmu. Zatem nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za wynajem auta na weekend.

W jakiej cenie wynajem samochodu na tydzień w mieście Sandomierz?

Oczywiście okres tygodniowy klasyfikuje się do dodatkowych zniżek, które uwzględnia nasz cennik. Zatem w porównaniu do wynajmu pojazdu na kilka dni cena wypożyczenia samochodu na tydzień będzie na pewno tańsza.

Tania wypożyczalnia samochodów Sandomierz to MaxTrans?

Tania tak, natomiast z Mielca. Obsługujemy jednak klientów z regionu. Dla nas zadowolenie klienta to sprawa priorytetowa. Dlatego zawsze istnieje możliwość negocjacji cen. Polecamy szczególnie busy osobowe na wynajem, które sprawiają się idealnie jeżeli chodzi o tani wynajem samochodu w przełożeniu na osobę (pasażera).

Wypożycz samochód gdy jesteś w Dębicy

INTERESUJE CIĘ TANI WYNAJEM SAMOCHODU W SANDOMIERZU?

Zgodnie z prezentowanymi cennikami można zauważyć, że w przypadku wynajmu w dłuższym terminie nasza wypożyczalnia oferuje Państwu atrakcyjne rabaty. Oczywiście istnieje możliwość konsultacji, gdyż wynajem samochodu dopasujemy do Państwa potrzeb i oczekiwań.

U nas wynajmujesz i taniej tankujesz na stacji paliw MAX należącej do grupy MaxTrans!

Należy pamiętać, że firma nasza to bogata oferta, dlatego też jeżeli nie ma dostępnych pojazdu, który chcieli Państwo wynająć, dopasujemy inne również atrakcyjne rozwiązanie tak aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Przypominamy, że niezależnie od terminu, wynajmując u nas samochód – tankujecie Państwo nasze pojazdy na stacji MAX gdzie znajduje się wypożyczalnia z bardzo korzystnymi i atrakcyjnymi rabatami.

WYNAJMIJ U NAS SAMOCHÓD – TO SIĘ NAPRAWDĘ OPŁACA

Oferujemy oczywiście samochody nie tylko dla osób z miasta Mielec. MaxTrans to doskonała obsługa również w innych regionach

Zachęcamy serdecznie mieszkańców takich okolic, miast i regionów jak:

Kompleksowa obsługa, doskonałe warunki i atrakcyjne ceny wynajmu pojazdów.