Masz pytania lub potrzebujesz informacji?
Prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klientów
 
Oferujemy Państwu kompleksowe usługi - transport i spedycja oraz inne rozwiązania, które dostosujemy do Państwa potrzeb!
Transpot krajowy i międzynarodowy drogowy

Nowoczesne rozwiązania

W obsłudze naszych pojazdów stosujemy nowoczesne programy wspomagające kontrolę Państwa ładunków.

Już teraz, uzyskaj więcej informacji na temat transportu oraz spedycji i zobacz co nas wyróżnia.

Porównaj naszą ofertę z innymi

Stacja diagnostyczna

Profesjonalny przegląd, fachowe doradztwo i inne usługi dla Twojego samochodu oferuje nasza  stacja kontroli pojazdów

Wieloletnie doświadczenie w branży transportowej

Firma MaxTrans powstała w 1997 roku i od tego czasu pomagamy pośrednio naszym klientom poprzez terminowe oraz rzetelne realizowanie zleceń. Naszą domeną jest transport i spedycja jednakże prowadzimy również wypożyczalnię samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych, w systemie 24/7 który obsługuje nasza stacja paliw oferująca wysokiej jakości paliwa.

Organizujemy przewóz ładunków krajowych ale również obsługujemy relacje na terenie Unii Europejskiej; nasza specjalizacja to Anglia, Austria, Węgry i Słowacja ale również inne kraje UE oraz Ukraina.

Siedziba firmy zlokalizowana jest w niedalekiej odległości od Specjalnej Stefy Ekonomicznej w Mielcu dzięki czemu jesteśmy w stanie błyskawicznie reagować na powierzone nam ładunki.

Od 2005 roku należymy do Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników w Polsce, a od 2010 roku jesteśmy w posiadaniu Certyfikatu Rzetelnego Przewoźnika giełdy Trans oraz status Rzetelnej Firmy. Powierzone nam zlecenia wykonujemy głównie bazując na naszej flocie pojazdów.

W 2016r otworzyliśmy własną stację kontroli pojazdów, na której oferujemy przeglądy rejestracyjne, badania techniczne, sprawdzanie i diagnostykę pojazdów i inne usługi. Nasza stacja diagnostyczna posiada nowoczesny sprzęt do diagnostyki i wyspecjalizowaną kadrę pracowników.

Wynajem samochodów

Wszelkie prawa zastrzeżone (c) F.T.U.H MaxTrans, ul. Wolności 75, 39-300 Mielec, oddział SKP ul. Powstańców Warszawy 20, 39-300 Mielec
Kopiowanie materiałów bez zgody - zabronione. Usługi jakie realizujemy dla naszych klientów to: transport i spedycja, wynajem samochodów, stacja paliw, stacja diagnostyczna.

Biura podróży Mielec