TRANSPORT i SPEDYCJA : UKRAINA  |  AUSTRIA  |  SŁOWACJA  |  WĘGRY  |  ANGLIA  |  LITWA ESTONIA  |  ŁOTWAPOLSKA

Wypożyczalnia samochodów dostawczych - Mielec

Nasza flota pojazdów to doskonałe rozwiązanie pod przeprowadzki i inne potrzeby związane z przewozem ładunków. W ofercie samochody o różnych gabarytach załadowczych.

Wypożyczalnia samochodów osobowych - Mielec

Oferujemy Państwu wynajem samochodów w bogatej ofercie dopasowanej do każdego klienta. Przy dłuższym okresie wynajmowania atrakcyjne warunki cenowe.

Wynajem busów osobowych - Mielec

Wypożyczalnia oferuje wynajem busów na kategorię prawa jazdy B. W ofercie Renault Trafic 9-osobowe wszechstronne i ekonomiczne pojazdy. Doskonałe na wakacje i wspólne wyjazdy z rodziną czy znajomymi.

N

Wynajem samochodów osobowych

N

Wynajem samochodów dostawczych

N

Busy osobowe na wynajem

Wynajem samochodów dostawczych

Nasza wypożyczalnia aut oferuje Państwu profesjonalny i tani wynajem samochodów dostawczych na korzystnych warunkach przy zachowaniu atrakcyjnej oferty cenowej.

Znajdujemy się w centrum miasta Mielec przy stacji pali MAX. Oferujemy samochody na wynajem. Skorzystaj z atrakcyjnej oferty sprawdzonej w regionie wypożyczalni samochodowej MaxTrans. Jeżeli chcą Państwo skorzystać na dłuższy okres z naszych usług, oferujemy atrakcyjne umowy na długoterminowy wynajem.

SAMOCHODY DOSTAWCZE – TYLKO U NAS OFERTA 24/7

Rozwijając się sukcesywnie otworzyliśmy dla naszej floty samochodów jak również klientów zewnętrznych stację paliw otwartą 24/7. W związku z tym specjalnie dla Państwa potrzeb wypożyczalnia samochodów czynna jest również całą dobę od poniedziałku do niedzieli.

Jeżeli przed zdaniem wynajętego u nas pojazdu zatankujesz go na naszej stacji paliw MAX do pełna otrzymasz atrakcyjną zniżkę na paliwo!

Z nami nie musisz się o nic martwić! W razie problemów i nagłej potrzeby oferujemy dla wszystkich klientów auta zastępcze. Posiadamy stosowne umowy ubezpieczeniowe. Tylko nasza wypożyczalnia samochodów stosuje tak korzystne zasady.

Również tylko u nas! Istnieje możliwość negocjacji poniższych cen.

CAR RENTAL MIELEC

Nasza oferta kryje w sobie szeroki wachlarz rozwiązań dedykowanych najbardziej wymagającym Odbiorcom. W naszej bazie głównej, zlokalizowanej w Mielcu (województwo podkarpackie), znajdą Państwo bogatą flotę pojazdów – począwszy od samochodów dostawczych, poprzez samochody ciężarowe, a skończywszy na samochodach osobowych.

Wynajem samochodów dostawczych

MaxTrans oferuje swoim Klientom zarówno krótko  jak również  długoterminowy wynajem samochodów. Każda umowa sporządzana jest zgodnie z preferencjami Odbiorcy, na maksymalnie korzystnych warunkach. Nasza flota uwzględnia nowoczesne, w pełni sprawne, a co za tym idzie, bezpieczne pojazdy. Wypożyczalnia czynna jest 24/7, również w niedziele i święta.

FLOTA SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH – RENT A CAR

Prezentujemy Państwu naszą ofertę samochodów dostawczych w ofercie na wynajem oraz cennik. Tylko u nas istnieje możliwość negocjacji poniższych cen. To idealne pojazdy do przewozu towaru, ładunków oraz w trakcie przeprowadzki.

Wynajem ford Mielec

Ford Transit (2005r)

Silnik 2.0 diesel, 3 osobowy, skrzynia biegów manualna, 2 drzwiowy, plandeka, wymiary: 4,2m (dł.) x 2,1m (szer.) x 1,3m (wys.)

cena za dobę (1-3dni) 220 PLN
cena za dobę (4-8dni) 200 PLN
cena za dobę (9-14dni) 180 PLN
cena za dobę (od 15dni) do negocjacji
Wynajem ford Mielec

Ford Transit (2007r)

Silnik 2.2 diesel, 3 osobowy, skrzynia biegów manualna, 2 drzwiowy, plandeka, wymiary: 3,2m (dł.) x 1,9m (szer.) x 1,5m (wys.)

cena za dobę (1-3dni) 250 PLN
cena za dobę (4-8dni) 220 PLN
cena za dobę (9-14dni) 200 PLN
cena za dobę (od 15dni) do negocjacji

RENT A CAR MAXTRANS

Nie masz auta, jesteś w Mielcu a Twoje plany nie mogą czekać?

Czeka Cię ważne zlecenie w okolicach Mielca, a Twoje „cztery kółka” nadal są w warsztacie?

Oddałeś kluczyki żonie i sam potrzebujesz czegoś „na szybko aby być mobilnym”?

Wypożyczalnia samochodów i stacja paliw MaxTrans

ul. Wolności 75, 39-300 Mielec

Pytania i odpowiedzi

Tani wynajem samochodu w Mielcu ile u Nas kosztuje?

Oczywiście wypożyczenie samochodu a właściwie jego cena zależna jest od rodzaju pojazdu i czasu wynajmu. Wszelkie informacje dostępne w tabeli powyżej. Na wynajem samochodu długoterminowy możliwe dodatkowe rabaty. Prosimy o kontakt.

Wynajem samochodu na weekend Mielec. Czy drożej?

Opłata za wypożyczelnie pojazdu na weekend jest zgodna z cennikiem oraz odpowiednim interwałem czasowym wynikającym z okresu najmu. Zatem nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za wynajem auta na weekend.

W jakiej cenie wynajem samochodu na tydzień w mieście Mielec?

Oczywiście okres tygodniowy klasyfikuje się do dodatkowych zniżek, które uwzględnia nasz cennik. Zatem w porównaniu do wynajmu pojazdu na kilka dni cena wypożyczenia samochodu na tydzień będzie na pewno tańsza.

Tania wypożyczalnia samochodów Mielec to MaxTrans?

Dokładnie tak. Dla nas zadowolenie klienta to sprawa priorytetowa. Dlatego zawsze istnieje możliwość negocjacji cen. Polecamy szczególnie busy osobowe na wynajem, które sprawiają się idealnie jeżeli chodzi o tani wynajem samochodu w przełożeniu na osobę (pasażera).

Czy nasza wypożyczalnia samochodów to SSE Mielec?

Nasza wypożyczalnia nie znajduje się na SSE Mielec ale bardzo blisko. Zatem dla delegatów, gości oferujemy możliwość podstawienia samochodu na SSE lub pod hotel. Współpracujemy z wieloma firmami SSE pod kątem wynajmu samochodów. Nasze pojazdy to zadbane i eleganckie auta na wynajem. Przy stałej współpracy bardzo atrakcyjne zniżki i rabaty.

Miasto Mielec to nie tylko SSE i przemysł…

BĘDZIESZ W MIELCU – WYNAJMIJ KONIECZNIE AUTO

W Mielcu znajduje się wiele zabytków wśród których na pewno warto zwrócić uwagę na bazylikę Św. Mateusza w starej części miasta. Tam też znajduje się odnowiony rynek oraz deptak wzdłuż rzeki Wisłoki nad którą leży Mielec. Niedaleko bazyliki przy rzece znajduje się także zabytkowy kościółek Św. Marka. W tej samej części miasta znajduje się słynne Muzeum Fotografii Jadernych tzw. Jadernówka. To tutaj rodzina Jadernych fotografowała od dawien dawna życie w mieście dzięki czemu obecnie można zobaczyć jak wyglądało życie na początku ubiegłego wieku.

Mielec jest niewielkim miastem aczkolwiek warto zainwestować w wynajem samochodu będąc w Mielcu gdyż to rozległe miasto. W starej części miasta na tzw. „starówce” warto zobaczyć przepiękny gmach Państwowej Szkołu Muzycznej. W Mielcu także znajduje się Dworek Suchorzewskich, kamienica Hirscha oraz doskonale znany każdemu mielczaninowi pałacyk Oborskich. Na terenie pałacyku jest przepiękny park, gdzie można miło spędzić upalne dni doposażony w infrastrukturę dla najmłodszych.

WIĘCEJ NA TEMAT SSE I MIASTA MIELEC

Dla tych którzy lubią historię nowoczesną oraz lotnictwo z pewnością przyda się wynajem samochodu gdyż lotnisko oraz SSE położona jest w drugiej części miasta. To tutaj znajdują się budynki i hale produkcyjne gdzie w XX wieku produkowano na masową skalę różnego rodzaju i przeznaczenia samoloty a także sprzęt komunikacyjny.

Mielec bowiem jest miastem inżynierów. Obecnie w budynkach w.w zakładów siedzibę ma wiele znanych światowych firm. Jak mówi slogan miasta – to tutaj rozwija się skrzydła.

 

INTERESUJE CIĘ TANI WYNAJEM SAMOCHODU?

Zgodnie z prezentowanymi cennikami można zauważyć, że w przypadku wynajmu w dłuższym terminie nasza wypożyczalnia oferuje Państwu atrakcyjne rabaty. Oczywiście istnieje możliwość konsultacji, gdyż wynajem samochodu dopasujemy do Państwa potrzeb i oczekiwań.

U nas wynajmujesz i taniej tankujesz na stacji paliw MAX należącej do grupy MaxTrans!

Należy pamiętać, że firma nasza to bogata oferta, dlatego też jeżeli nie ma dostępnych pojazdu, który chcieli Państwo wynająć, dopasujemy inne również atrakcyjne rozwiązanie tak aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Przypominamy, że niezależnie od terminu, wynajmując u nas samochód – tankujecie Państwo nasze pojazdy na stacji MAX gdzie znajduje się wypożyczalnia z bardzo korzystnymi i atrakcyjnymi rabatami.

WYNAJMIJ U NAS SAMOCHÓD – BO SIĘ PO PROSTU OPŁACA

Oferujemy oczywiście samochody nie tylko dla osób z miasta Mielec. MaxTrans to doskonała obsługa również w innych regionach

Zachęcamy serdecznie mieszkańców takich okolic, miast i regionów jak:

Kompleksowa obsługa, doskonałe warunki i atrakcyjne ceny wynajmu pojazdów.