TRANSPORT i SPEDYCJA : UKRAINA  |  AUSTRIA  |  SŁOWACJA  |  WĘGRY  |  ANGLIA  |  LITWA ESTONIA  |  ŁOTWAPOLSKA

Transport towarów Polska Anglia

Oferujemy Państwu profesjonalny, zoptymalizowany pod kątem czasu oraz kosztów transport towarów z Polski do Anglii w obydwu relacjach. Zarówno ładunki całopojazdowe jak również transport drobnicowy Polska Anglia.

Spedycja Austria

Współpracujemy z wieloma firmami. Oferujemy różnorodne, dopasowane i zoptymalizowane do potrzeb klientów pojazdy. Dlatego nasza spedycja to wyjątkowo szeroka oferta. Ciężarówki solo, w tym z windami, busy towarowe oraz zestawy drogowe.

N

Transport krajowy drogowy towarów

N

Transport międzynarodowy drogowy towarów

N

Spedycja krajowa i zagraniczna

Transport i spedycja Anglia (Wielka Brytania)

Posiadamy wyjątkowo bogatą ofertę do realizacji zleceń na przewóz towarów do Anglii znanej również jako Wielka Brytania, którą w pełni dopasujemy do Państwa potrzeb.

Nasza flota to zespół ponad 100 pojazdów, które spełniają wszystkie stosowne normy emisji spalin. Nasza flota wyposażona jest m.in w nadajniki lokalizacji GPS pozwalające na szybką identyfikację realizowanych zleceń. W ofercie różnorodna flota pojazdów w tym naczepy mega i ciężarówki z windami.

NASZA FLOTA DO TRANSPORTU TOWARÓW DO/Z ANGLII

Busy

Transport drobnicowy

Przeważnie 2 palety Euro

Ładowność do 3,5t

Samochody ciężarowe solo (solówki)

Załadunek 18 palet Euro

Ładowność do 5t

Wymiary: 7,2m x 2,4m x 2,5m

Zestaw TIR z naczepą typ firanka (rozsuwany bok, załadunek boczny)

Załadunek 33 palety Euro

Ładowność do 24t

Wymiary: 13,6m x 2,48m x 2,85m

Zestaw TIR z naczepą typ plandeka (dostęp: od tyłu, boku lub od góry)

Załadunek 33 palety Euro

Ładowność do 24t

Wymiary: 13,6m x 2,48m x 2,85m

Zestaw TIR z naczepą typ plandeka MEGA (dostęp jak plandeka standard)

Załadunek 33 palety Euro

Ładowność do 24t

Wymiary: 13,6m x 2,48m x 3,0m

Zestaw Jumbo

Załadunek 38 palet Euro

Ładowność do 24t

Wymiar 1: (7,75m x 2,48m x 3,0m)

Wymiar 2: 7,75m x 2,48m x 3,05m

Zestaw Tandem

Załadunek 38 palet Euro

Ładowność do 24t

Wymiar1: 7,20m x 2,48m x 3,0m

Wymiar2 8,20m x 2,48m + 3,0m (w opcji z podnoszonym dachem do 3,2m)

DOŚWIADCZONA FIRMA TRANSPORTOWA

Transport do Wielkiej Brytanii jeszcze nigdy nie był tak prosty! Tym razem oferujemy Państwu szerokie spektrum rozwiązań z zakresu profesjonalnego transportu towarów w relacji Polska-Anglia. Kluczowa część składowa Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, ze stolicą w Londynie, kryje w sobie ogromny potencjał. Niechaj nie zmylą nas okalające ją małe wysepki – Anglia może pochwalić się wiodącą gospodarką zarówno w Europie jak i na świecie.

TRANSPORT CIĘŻAROWY POLSKA ANGLIA

Systematyczny przewóz towarów z Polski do Anglii w obydwu relacjach

F.T.U.H MaxTrans dostosowuje swoją ofertę bezpośrednio do potrzeb współczesnego Klienta. Wszystkie zlecenia realizujemy zgodnie z wytycznymi Odbiorcy, z uwzględnieniem optymalizacji kosztów. Działamy szybko, sprawnie i kompleksowo, bazując na nowoczesnej flocie ponad stu wyspecjalizowanych pojazdów. Pełna oferta to busy i plandeki, samochody z ładownością do 24t, samochody ciężarowe z windą do transportu towarów w relacji Polska-Anglia. Nasza firma stawia przede wszystkim na jakość i systematyczne zlecenia. Powierzony nam towar jest całkowicie bezpieczny – dostarczany pod wskazany adres, trafia do Klienta w nienagannym stanie. Kadra kierowców to profesjonaliści z branży transportowej.

DOSKONAŁA SPEDYCJA ANGLIA

Relacje z naszymi partnerami budujemy na wzajemnym poszanowaniu i zaufaniu, dlatego oferujemy Państwu w trakcie współpracy wyjątkowo korzystne umowy.

Sukcesywnie działamy na rynku krajowym oraz europejskim obsługując klientów z różnych branż.

MaxTrans to sprawdzona i dobra spedycja!

Posiadając własną rozbudowaną i różnorodną flotę pojazdów działamy na rynku nie tylko jako spedytorzy własnych zleceń ale również posiadamy stałe ładunki i zlecenia, które często powierzamy w obsłudze naszym partnerom.

Organizujemy ładunki krajowe i międzynarodowe na terenie Unii Europejskiej oraz Ukrainy i Wielkiej Brytanii. Są to ładunki całopojazdowe oraz transport drobnicowy za pomocą różnorodnych pojazdów: solo, plandeki, firanki, jumbo i wiele innych o ładowności do 24t.

Posiadamy Certyfikat Rzetelnego Przewoźnika giełdy Trans oraz status Rzetelnej Firmy.

Usługi spedycyjne, które wykonujemy to nie tylko przekazanie zlecenia ale również pomoc w dokumentacji, dobór optymalnego rozwiązania do realizacji transportu, obsługa celna oraz dbanie o bezpieczeństwo Państwa ładunków.

SPEDYTORZY KIERUNKU – AUSTRIA

Kamil Murawski
Kom.: +48 516 189 028
E-mail: kamil@maxtrans.com.pl

Transport Anglia

Oferta transportu towarów w relacji Polska Anglia w obydwu kierunkach.

F.T.U.H MaxTrans – transport, spedycja i wynajem samochodów Mielec to usługi transportowe realizowane pomiędzy Polską i Anglią:

Transport całopojazdowy i transport drobnicowy Polska Anglia (Wielka Brytania):

  • Transport żywności, artykułów spożywczych w tym m.in owoców, warzyw, napojów i innych produktów żywnościowych
  • Transport maszyn i urządzeń: maszyny dla przemysłu, maszyny rolnicze, maszyny budowlane i inne
  • Transport RTV i AGD oraz elektroniki
  • Transport mebli, odzieży, części, półfabrykatów i innych materiałów i produktów przemysłu
  • Transport materiałów gabarytowych jak pianki, wełna mineralna, styropian, materace i inne

Spedycja dla Anglii

  • Zestawy drogowe tandem i jumbo
  • Samochody ciężarowe solo, z windą i inne
  • Zestawy drogowe (TIR) z naczepami plandeka, firanka i inne

INFORMACJE DODATKOWE O ANGLII

Transport drogowy ciężarowy towarów w Wielkiej Brytanii

Wielka Brytania znana także w potocznym języku jako Anglia lub Zjednoczone Królestwo to wyjątkowo dobrze rozwinięty gospodarczo kraj z trzecim PKB w Europie. W przeciągu ostatnich lat większość przedsiębiorstw została przejęta przez prywatnych inwestorów. Jednym z najbardziej rozwiniętej gałęzi gospodarki w tym kraju jest rolnictwo. Pomimo iż zatrudnia ono niewielu pracowników poprzez swoją automatyzację i mechanizację dostarcza efektywnie produktów, które wymagają przeważnie transportu drogowego.

Przemysł i rozwój Wielkiej Brytanii

Anglia jest krajem wyjątkowo dobrze obdarzonym w naturalne złoża cennych paliw kopalnych. Wśród nich wyróżnić z pewnością można węgiel, ropę czy gaz. Jeżeli chodzi o niematerialne dobra, gospodarkę tego kraju bardzo wspiera i rozwija bankowość. Do największych miast tego kraju a zarazem ośrodków przemysłowych należą z pewnością takie miasta i regiony jak Londyn, Liverpool, Manchester, Yorkshire, Leeds, Sheffield.

Firma MaxTrans również realizuje systematyczny przewóz towarów z tej branży dla wielu firm kooperujących z Polski. Wielka Brytania dość mocno współpracuje z krajamu Europy centralnej stąd też realizowany przez naszą firmę transport Polska Austria i Anglia. Najczęściej jednak realizujemy przewóz towarów do Londynu ze względu na aglomerację i zapotrzebowanie przemysłu regionu.

PONAD 25 LAT DOŚWIADCZENIA

Oferujemy Państwu nasze usługi od 1996r. Działamy z powodzeniem na rynku lokalnym oraz na rynkach zagranicznych. Rzetelna obsługa klientów w oparciu o wysokie standardy towarzyszy nam od początku istnienia.

 

CZYTAJ WIĘCEJKONTAKT Z NAMI