TRANSPORT i SPEDYCJA : UKRAINA  |  AUSTRIA  |  SŁOWACJA  |  WĘGRY  |  ANGLIA  |  LITWA ESTONIA  |  ŁOTWAPOLSKA

Transport towarów Polska Słowacja

Oferujemy Państwu profesjonalny, zoptymalizowany pod kątem czasu oraz kosztów transport towarów z Polski na Słowację w obydwu relacjach. Zarówno ładunki całopojazdowe jak również transport drobnicowy Polska Słowacja.

Spedycja Austria

Współpracujemy z wieloma firmami. Oferujemy różnorodne, dopasowane i zoptymalizowane do potrzeb klientów pojazdy. Dlatego nasza spedycja to wyjątkowo szeroka oferta. Ciężarówki solo, w tym z windami, busy towarowe oraz zestawy drogowe.

N

Transport krajowy drogowy towarów

N

Transport międzynarodowy drogowy towarów

N

Spedycja krajowa i zagraniczna

Transport i spedycja Słowacja

Posiadamy wyjątkowo bogatą ofertę do realizacji zleceń na przewóz towarów na Słowację, którą w pełni dopasujemy do Państwa potrzeb.

Nasza flota to zespół ponad 100 pojazdów, które spełniają wszystkie stosowne normy emisji spalin. Nasza flota wyposażona jest m.in w nadajniki lokalizacji GPS pozwalające na szybką identyfikację realizowanych zleceń. W ofercie różnorodna flota pojazdów w tym naczepy mega i ciężarówki z windami.

NASZA FLOTA DO TRANSPORTU TOWARÓW DO/Z SŁOWACJI

Busy

Transport drobnicowy

Przeważnie 2 palety Euro

Ładowność do 3,5t

Samochody ciężarowe solo (solówki)

Załadunek 18 palet Euro

Ładowność do 5t

Wymiary: 7,2m x 2,4m x 2,5m

Zestaw TIR z naczepą typ firanka (rozsuwany bok, załadunek boczny)

Załadunek 33 palety Euro

Ładowność do 24t

Wymiary: 13,6m x 2,48m x 2,85m

Zestaw TIR z naczepą typ plandeka (dostęp: od tyłu, boku lub od góry)

Załadunek 33 palety Euro

Ładowność do 24t

Wymiary: 13,6m x 2,48m x 2,85m

Zestaw TIR z naczepą typ plandeka MEGA (dostęp jak plandeka standard)

Załadunek 33 palety Euro

Ładowność do 24t

Wymiary: 13,6m x 2,48m x 3,0m

Zestaw Jumbo

Załadunek 38 palet Euro

Ładowność do 24t

Wymiar 1: (7,75m x 2,48m x 3,0m)

Wymiar 2: 7,75m x 2,48m x 3,05m

Zestaw Tandem

Załadunek 38 palet Euro

Ładowność do 24t

Wymiar1: 7,20m x 2,48m x 3,0m

Wymiar2 8,20m x 2,48m + 3,0m (w opcji z podnoszonym dachem do 3,2m)

DOŚWIADCZONA FIRMA TRANSPORTOWA

Bogata flota firmy w ilości ponad stu wyspecjalizowanych pojazdów, doświadczona kadra kierowców i spedytorów, doskonała znajomość innych kwestii TSL. Nasi Klienci mogą liczyć na kompleksowe, a zarazem w pełni zindywidualizowane rozwiązania, dostosowane bezpośrednio do ich potrzeb oraz preferencji.  MaxTrans specjalizuje się w szybkiej, terminowej i co najważniejsze bezpiecznej realizacji zleceń transportowych na linii Polska-Słowacja.

TRANSPORT CIĘŻAROWY POLSKA SŁOWACJA

Systematyczny przewóz towarów z Polskii na Słowację w obydwu relacjach

F.T.U.H MaxTrans posiada w swojej ofercie szereg wyspecjalizowanych usług w zakresie przewozu towarów na linii Polska-Słowacja. Indywidualne podejście do każdego Klienta sprzyja optymalizacji kosztów, co przekłada się na niezwykle konkurencyjne ceny naszych rozwiązań. Bogata flota nowoczesnych pojazdów oraz doświadczona kadra specjalistów – jesteśmy pewni, że sprostamy każdemu, nawet najtrudniejszemu wyzwaniu.

Zlokalizowana w Europie Środkowej Słowacja z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością wśród naszych rodzimych przedsiębiorców. Chociaż gospodarka kraju nie może równać się z kluczowymi mocarstwami Starego Kontynentu, jej rozwój jest niezwykle dynamiczny. Bratysława, Koszyce, Preszów, Nitra, Żylina, Trnawa, Martin, Poprad czy Zwoleń – każdy zakątek urokliwej Słowacji posiada wiele do zaoferowania.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, MaxTrans poszerzył spektrum oferowanych usług w zakresie szybkiego transportu do naszych południowych sąsiadów.

DOSKONAŁA SPEDYCJA SŁOWACJA

Relacje z naszymi partnerami budujemy na wzajemnym poszanowaniu i zaufaniu, dlatego oferujemy Państwu w trakcie współpracy wyjątkowo korzystne umowy.

Sukcesywnie działamy na rynku krajowym oraz europejskim obsługując klientów z różnych branż.

MaxTrans to sprawdzona i dobra spedycja!

Posiadając własną rozbudowaną i różnorodną flotę pojazdów działamy na rynku nie tylko jako spedytorzy własnych zleceń ale również posiadamy stałe ładunki i zlecenia, które często powierzamy w obsłudze naszym partnerom.

Organizujemy ładunki krajowe i międzynarodowe na terenie Unii Europejskiej oraz Ukrainy i Wielkiej Brytanii. Są to ładunki całopojazdowe oraz transport drobnicowy za pomocą różnorodnych pojazdów: solo, plandeki, firanki, jumbo i wiele innych o ładowności do 24t.

Posiadamy Certyfikat Rzetelnego Przewoźnika giełdy Trans oraz status Rzetelnej Firmy.

Usługi spedycyjne, które wykonujemy to nie tylko przekazanie zlecenia ale również pomoc w dokumentacji, dobór optymalnego rozwiązania do realizacji transportu, obsługa celna oraz dbanie o bezpieczeństwo Państwa ładunków.

SPEDYTORZY KIERUNKU – SŁOWACJA

Bogdan Nowak
Kom.: +48 517 910 758
E-mail: bogdan@maxtrans.com.pl

Tomasz Stypa
Kom.: +48 507 147 953
E-mail: tomasz@maxtrans.com.pl

Transport Słowacja

Oferta transportu towarów w relacji Polska Słowacja w obydwu kierunkach.

F.T.U.H MaxTrans – transport, spedycja i wynajem samochodów Mielec to usługi transportowe realizowane pomiędzy Polską i Słowacją:

Transport całopojazdowy i transport drobnicowy Polska Słowacja:

  • Transport żywności, artykułów spożywczych w tym m.in owoców, warzyw, napojów i innych produktów żywnościowych
  • Transport maszyn i urządzeń: maszyny dla przemysłu, maszyny rolnicze, maszyny budowlane i inne
  • Transport RTV i AGD oraz elektroniki
  • Transport mebli, odzieży, części, półfabrykatów i innych materiałów i produktów przemysłu
  • Transport materiałów gabarytowych jak pianki, wełna mineralna, styropian, materace i inne

Spedycja dla Słowacji

  • Zestawy drogowe tandem i jumbo
  • Samochody ciężarowe solo, z windą i inne
  • Zestawy drogowe (TIR) z naczepami plandeka, firanka i inne

INFORMACJE DODATKOWE O SŁOWACJI

Dynamiczny rozwój gospodarki Słowacji to także rozwój transportu

Kraj ten ze względu na swoją historię podzielony jest ekonomicznie na dwie części, jednak część bogatsza świetnie uzupełnia i wspiera drugą część tego kraju, przez to Słowacja jest bardzo dobrze zorganizowanym Państwem, z dużymi możliwościami. Gospodarka Słowacji z pewnością nie korzysta z zasobów naturalnych gdyż kraj ten nie posiada dużych ilości surowców, przez co wydobycie nie jest opłacalne. Natomiast bardzo duży wkład w PKB kraju ma przemysł i rolnictwo. Spośród rolnictwa, w południowej części kraju najwięcej notuje się upraw pszenicy, kukurydzy a także hodowle zwierząt. Nie mniej jednak to głównie przemysł rozwija transport drogowy na Słowacji i napędza infrastrukturę logistyczną tego kraju.

Przemysł na Słowacji

Najwiekszymi ośrodkami przemysłu w Słowacji są takie obszary jak: Bratysława, Koszyce, Żylina, Bańska Bystrzyca, Martin, Nitra. To te regiony stanowią serce i główne koło zamachowe gospodarki.

Jeżeli chodzi o gałęzie przemysłu z pewnością na uwagę zasługuje tutaj hutnictwo. Nasza firma MaxTrans również realizuje systematyczny przewóz towarów z tej branży dla wielu firm kooperujących z Polski. Ponadto Słowacja doskonale kooperuje z Węgrami, stąd też transport Polska Słowacja i Węgry tak rozwinięty został przez F.T.U.H MaxTrans jako system przewozów powiązanych. To właśnie transport do Koszyc jako głównego strategicznego miasta z branży hutniczej stanowi większość zleceń.

Kolejną gałęzią ściśle powiązaną jest motoryzacja, gdzie wiele znanych marek i firm z branży motoryzacyjnej przeniosło lub otworzyło swoje zakłady produkcyjne na Słowacji.

PONAD 25 LAT DOŚWIADCZENIA

Oferujemy Państwu nasze usługi od 1996r. Działamy z powodzeniem na rynku lokalnym oraz na rynkach zagranicznych. Rzetelna obsługa klientów w oparciu o wysokie standardy towarzyszy nam od początku istnienia.

 

CZYTAJ WIĘCEJKONTAKT Z NAMI