TRANSPORT i SPEDYCJA : UKRAINA  |  AUSTRIA  |  SŁOWACJA  |  WĘGRY  |  ANGLIA  |  LITWA ESTONIA  |  ŁOTWAPOLSKA

Transport towarów Polska Węgry

Oferujemy Państwu profesjonalny, zoptymalizowany pod kątem czasu oraz kosztów transport towarów z Polski na Węgry w obydwu relacjach. Zarówno ładunki całopojazdowe jak również transport drobnicowy Polska Węgry.

Spedycja Austria

Współpracujemy z wieloma firmami. Oferujemy różnorodne, dopasowane i zoptymalizowane do potrzeb klientów pojazdy. Dlatego nasza spedycja to wyjątkowo szeroka oferta. Ciężarówki solo, w tym z windami, busy towarowe oraz zestawy drogowe.

N

Transport krajowy drogowy towarów

N

Transport międzynarodowy drogowy towarów

N

Spedycja krajowa i zagraniczna

Transport i spedycja Węgry

Posiadamy wyjątkowo bogatą ofertę do realizacji zleceń na przewóz towarów na Węgry, którą w pełni dopasujemy do Państwa potrzeb.

Nasza flota to zespół ponad 100 pojazdów, które spełniają wszystkie stosowne normy emisji spalin. Nasza flota wyposażona jest m.in w nadajniki lokalizacji GPS pozwalające na szybką identyfikację realizowanych zleceń. W ofercie różnorodna flota pojazdów w tym naczepy mega i ciężarówki z windami.

NASZA FLOTA DO TRANSPORTU TOWARÓW DO/Z WĘGIER

Busy

Transport drobnicowy

Przeważnie 2 palety Euro

Ładowność do 3,5t

Samochody ciężarowe solo (solówki)

Załadunek 18 palet Euro

Ładowność do 5t

Wymiary: 7,2m x 2,4m x 2,5m

Zestaw TIR z naczepą typ firanka (rozsuwany bok, załadunek boczny)

Załadunek 33 palety Euro

Ładowność do 24t

Wymiary: 13,6m x 2,48m x 2,85m

Zestaw TIR z naczepą typ plandeka (dostęp: od tyłu, boku lub od góry)

Załadunek 33 palety Euro

Ładowność do 24t

Wymiary: 13,6m x 2,48m x 2,85m

Zestaw TIR z naczepą typ plandeka MEGA (dostęp jak plandeka standard)

Załadunek 33 palety Euro

Ładowność do 24t

Wymiary: 13,6m x 2,48m x 3,0m

Zestaw Jumbo

Załadunek 38 palet Euro

Ładowność do 24t

Wymiar 1: (7,75m x 2,48m x 3,0m)

Wymiar 2: 7,75m x 2,48m x 3,05m

Zestaw Tandem

Załadunek 38 palet Euro

Ładowność do 24t

Wymiar1: 7,20m x 2,48m x 3,0m

Wymiar2 8,20m x 2,48m + 3,0m (w opcji z podnoszonym dachem do 3,2m)

DOŚWIADCZONA FIRMA TRANSPORTOWA

F.T.U.H MaxTrans specjalizuje się w szybkim, kompleksowym, a co najważniejsze bezpiecznym transporcie w różne zakątki Europy, także z Polski do Węgier w obydwu relacjach. Bazując na najnowocześniejszych rozwiązaniach, zapewniamy naszym Klientom najwyższy standard usług. Bogata, doskonale wyposażona flota doskonale sprawdzi się zarówno przy standardowych jak i nieco bardziej skomplikowanych realizacjach – zleceniach dostosowanych bezpośrednio do potrzeb i preferencji Odbiorcy.

Nasza bogata oferta uwzględnia nie tylko klasyczną spedycję, ale również działania zmierzające do optymalizacji kosztów transportu oraz pozostałą obsługę. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny, oferując mu spersonalizowany wachlarz usług w najlepszych, konkurencyjnych cenach.

TRANSPORT CIĘŻAROWY POLSKA WĘGRY

Systematyczny przewóz towarów z Polskii do Węgier w obydwu relacjach

Od początku istnienia firmy Węgry były dla nas jednym z głównych i kluczowych kierunków. Z racji tego iż specjalizujemy się w zestawach przestrzennych wiele firm korzystało z naszej oferty w kierunkach południowych. Jednym z tych kierunków były oczywiście Węgry i transport drogowy Polska Węgry, który oferujemy w obydwu relacjach.

Posiadamy w swojej ofercie szerokie spektrum rozwiązań dedykowanych Kontrahentom zainteresowanym szybkim, sprawnym i bezpiecznym transportem na linii Polska-Węgry. Realizujemy systematyczne kursy pomiędzy tymi krajami. Dlatego oferujemy zarówno całe ładunki jak również transport drobnicowy. W zależności od potrzeb i preferencji Klienta zajmujemy się nie tylko spedycją, ale również optymalizacją rozwiązań sprzyjających realizacji transportu, a także dodatkową obsługą i pomocą.

DOSKONAŁA SPEDYCJA WĘGRY

Relacje z naszymi partnerami budujemy na wzajemnym poszanowaniu i zaufaniu, dlatego oferujemy Państwu w trakcie współpracy wyjątkowo korzystne umowy.

Sukcesywnie działamy na rynku krajowym oraz europejskim obsługując klientów z różnych branż.

MaxTrans to sprawdzona i dobra spedycja!

Posiadając własną rozbudowaną i różnorodną flotę pojazdów działamy na rynku nie tylko jako spedytorzy własnych zleceń ale również posiadamy stałe ładunki i zlecenia, które często powierzamy w obsłudze naszym partnerom.

Organizujemy ładunki krajowe i międzynarodowe na terenie Unii Europejskiej oraz Ukrainy i Wielkiej Brytanii. Są to ładunki całopojazdowe oraz transport drobnicowy za pomocą różnorodnych pojazdów: solo, plandeki, firanki, jumbo i wiele innych o ładowności do 24t.

Posiadamy Certyfikat Rzetelnego Przewoźnika giełdy Trans oraz status Rzetelnej Firmy.

Usługi spedycyjne, które wykonujemy to nie tylko przekazanie zlecenia ale również pomoc w dokumentacji, dobór optymalnego rozwiązania do realizacji transportu, obsługa celna oraz dbanie o bezpieczeństwo Państwa ładunków.

SPEDYTORZY

Bogdan Nowak
Kom.: +48 517 910 758
E-mail: bogdan@maxtrans.com.pl

Tomasz Stypa
Kom.: +48 507 147 953
E-mail: tomasz@maxtrans.com.pl

Transport Węgry

Oferta transportu towarów w relacji Polska Węgry w obydwu kierunkach.

F.T.U.H MaxTrans – transport, spedycja i wynajem samochodów Mielec to usługi transportowe realizowane pomiędzy Polską i Węgrami:

Transport całopojazdowy i transport drobnicowy Polska Węgry:

  • Transport żywności, artykułów spożywczych w tym m.in owoców, warzyw, napojów i innych produktów żywnościowych
  • Transport maszyn i urządzeń: maszyny dla przemysłu, maszyny rolnicze, maszyny budowlane i inne
  • Transport RTV i AGD oraz elektroniki
  • Transport mebli, odzieży, części, półfabrykatów i innych materiałów i produktów przemysłu
  • Transport materiałów gabarytowych jak pianki, wełna mineralna, styropian, materace i inne

Spedycja dla Węgier

  • Zestawy drogowe tandem i jumbo
  • Samochody ciężarowe solo, z windą i inne
  • Zestawy drogowe (TIR) z naczepami plandeka, firanka i inne

INFORMACJE DODATKOWE O WĘGRZECH

Dynamicznie rozwijający się kraj, gospodarka oraz import i eksport towarów

Budapeszt, Debreczyn, Miszkolc, Pecz, Segedyn, Szolnok, Sopron, Eger i wiele innych miast – każdy zakątek Węgier bez wątpienia zasługuje na uwagę. Kraj ten, podobnie jak inne wchodzące w skład byłego bloku wschodniego, nadal stopniowo się rozwija (o czym świadczą rosnące współczynniki). Import Węgier jest niemal na równi z eksportem. Zlokalizowane w Europie Środkowej państwo prowadzi wymianę handlową nie tylko z sąsiadami, ale również z Polską. Dlatego obecnie dzięki systematycznym kursom w tym kierunku ofertę firmy stanowi także transport Polska Austria.

PONAD 25 LAT DOŚWIADCZENIA

Oferujemy Państwu nasze usługi od 1996r. Działamy z powodzeniem na rynku lokalnym oraz na rynkach zagranicznych. Rzetelna obsługa klientów w oparciu o wysokie standardy towarzyszy nam od początku istnienia.

 

CZYTAJ WIĘCEJKONTAKT Z NAMI