TRANSPORT i SPEDYCJA : UKRAINA  |  AUSTRIA  |  SŁOWACJA  |  WĘGRY  |  ANGLIA  |  LITWA ESTONIA  |  ŁOTWAPOLSKA

Transport krajowy towarów

Realizujemy systematyczne kursy i zlecenia na terenie całego kraju. Dlatego też w ofercie na transport krajowy ciężarowy oferujemy naszym klientom zarówno całopojazdowe ładunki jak również transport drobnicowy.

Transport międzynarodowy towarów

Poza Polską firma MaxTrans wyspecjalizowała się w przewozie towarów po krajach Europy jak również poza srefą Schengen. Oferujemy transport do Anglii, Austrii a także Węgry, Słowacja i Ukraina.

Spedycja krajowa i zagraniczna

Współpracujemy z wieloma firmami. Oferujemy różnorodne, dopasowane i zoptymalizowane do potrzeb klientów pojazdy. Dlatego nasza spedycja to wyjątkowo szeroka oferta. Ciężarówki solo, w tym z windami, busy towarowe oraz zestawy drogowe.

N

Transport krajowy drogowy towarów

N

Transport międzynarodowy drogowy towarów

N

Spedycja krajowa i zagraniczna

Profesjonalna firma transportowa

Zarówno podczas świadczenia usług transportowych jak również spedycyjnych w relacjach z naszymi klientami wyznajemy proste, uczciwe i rzetelne zasady, które w praktyce przekładają się na powracających oraz nowych klientów. Systematycznie inwestujemy i powiększamy naszą flotę dopasowując się do potrzeb rynku i naszych partnerów.

Od 2005 roku należymy do Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników w Polsce, a od 2010 roku jesteśmy w posiadaniu Certyfikatu Rzetelnego Przewoźnika giełdy Trans oraz status Rzetelnej Firmy. Powierzone nam zlecenia wykonujemy głównie bazując na naszej flocie pojazdów.

OFERTA FIRMY MAXTRANS W ZAKRESIE TSL

Transport krajowy

Transport drogowy ciężarowy towarów realizowany na terenie Polski

Transport międzynarodowy

Transport Austria, Ukraina, Anglia, Słowacja, Węgry i inne kraje UE oraz poza Schengen

Spedycja krajowa

Systematyczne zlecenia oparte na bazie wieloletniej współpracy B2B

Spedycja zagraniczna

Wyjątkowo atrakcyjne i korzystne warunki współpracy, wysokie stawki

TRANSPORT KRAJOWY I TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY

Firma F.T.U.H MaxTrans od 1996r realizuje dla klientów z Polski i Europy transport drogowy ciężarowy towarów. Posiadamy dużą, rozbudowaną i różnorodną flotę własną. W połączeniu z partnerami i spedycją dopasowujemy zlecenia wykorzystując optymalnie ofertę do potrzeb zlecenia.

Nasi spedytorzy to specjaliści z branży z wieloletnim doświadczeniem. Gwarantujemy, że zarówno pod kątem ładunków drobnicowych jak również wykorzystania pojazdów zapewnimy Państwu najlepsze możliwe warunki transportu.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie obsługując systematyczne zlecenia na terenie Polski, Austrii, Węgier, Słowacji oraz Anglii i Ukrainy. W ofercie również kraje bałtyckie: Estonia, Litwa i Łotwa.

SPEDYCJA KRAJOWA I ZAGRANICZNA

Najważniejszym parametrem określającym współpracę z naszą firmą jest stabilizacja. Oferujemy Państwu dogodne stawki i systematyczne zlecenia oraz kompleksową niezawodną obsługę. Posiadamy bogatą bazę klientów własnych, z którymi systematycznie współpracujemy. Jesteśmy wszędzie tam gdzie najważniejszy jest termin i zapewnienie bezpieczeństwa w łańcuchu dostaw.

Zatem jeżeli posiadają Państwo własne pojazdy oferujemy uczciwą i dogodną współpracę w zakresie spedycji. Zarówno spedycja krajowa jak również spedycja międzynarodowa do w/w krajów.

 

Przez wiele lat rynek mocno zweryfikował firmy transportowe. Nasza firma od początku istnienia podeszła do tematu zapewnienia gwarancji dostaw wyjątkowo rzetelnie. Bardzo szybko okazało się, e był to klucz do sukcesu. Rozwinęliśmy więc poza flotą własną sieć partnerów w spedycji zarowno w kraju jak również poza jego granicami.

Pozwala nam to na błyskawiczne reagowanie w sytuacjach awaryjnych. Tylko i wyłącznie aby zapewnić Państwu gwarancję najlepszej możliwej obsługi w zakresie transportu towarów.

 

Transport drogowy towarów

FLOTA POJAZDÓW DO TRANSPORTU TOWARÓW

Busy

Transport drobnicowy

Przeważnie 2 palety Euro

Ładowność do 3,5t

Samochody ciężarowe solo (solówki)

Załadunek 18 palet Euro

Ładowność do 5t

Wymiary: 7,2m x 2,4m x 2,5m

Zestaw TIR z naczepą typ firanka (rozsuwany bok, załadunek boczny)

Załadunek 33 palety Euro

Ładowność do 24t

Wymiary: 13,6m x 2,48m x 2,85m

Zestaw TIR z naczepą typ plandeka (dostęp: od tyłu, boku lub od góry)

Załadunek 33 palety Euro

Ładowność do 24t

Wymiary: 13,6m x 2,48m x 2,85m

Zestaw TIR z naczepą typ plandeka MEGA (dostęp jak plandeka standard)

Załadunek 33 palety Euro

Ładowność do 24t

Wymiary: 13,6m x 2,48m x 3,0m

Zestaw Jumbo

Załadunek 38 palet Euro

Ładowność do 24t

Wymiar 1: (7,75m x 2,48m x 3,0m)

Wymiar 2: 7,75m x 2,48m x 3,05m

Zestaw Tandem

Załadunek 38 palet Euro

Ładowność do 24t

Wymiar1: 7,20m x 2,48m x 3,0m

Wymiar2 8,20m x 2,48m + 3,0m (w opcji z podnoszonym dachem do 3,2m)

PONAD 25 LAT DOŚWIADCZENIA

Oferujemy Państwu nasze usługi od 1996r. Działamy z powodzeniem na rynku lokalnym oraz na rynkach zagranicznych. Rzetelna obsługa klientów w oparciu o wysokie standardy towarzyszy nam od początku istnienia.

 

CZYTAJ WIĘCEJKONTAKT Z NAMI

F.T.U.H MaxTrans – transport i spedycja

ul. Wolności 75, 39-300 Mielec