TRANSPORT i SPEDYCJA : UKRAINA  |  AUSTRIA  |  SŁOWACJA  |  WĘGRY  |  ANGLIA  |  LITWA ESTONIA  |  ŁOTWAPOLSKA

Transport towarów Polska Austria

Oferujemy Państwu profesjonalny, zoptymalizowany pod kątem czasu oraz kosztów transport towarów z Polski do Austrii w obydwu relacjach. Zarówno ładunki całopojazdowe jak również transport drobnicowy Polska Austria.

Spedycja Austria

Współpracujemy z wieloma firmami. Oferujemy różnorodne, dopasowane i zoptymalizowane do potrzeb klientów pojazdy. Dlatego nasza spedycja to wyjątkowo szeroka oferta. Ciężarówki solo, w tym z windami, busy towarowe oraz zestawy drogowe.

N

Transport krajowy drogowy towarów

N

Transport międzynarodowy drogowy towarów

N

Spedycja krajowa i zagraniczna

Transport i spedycja Austria

Posiadamy wyjątkowo bogatą ofertę do realizacji zleceń na przewóz towarów do Austrii, którą w pełni dopasujemy do Państwa potrzeb.

Nasza flota to zespół ponad 100 pojazdów, które spełniają wszystkie stosowne normy emisji spalin. Nasza flota wyposażona jest m.in w nadajniki lokalizacji GPS pozwalające na szybką identyfikację realizowanych zleceń. W ofercie różnorodna flota pojazdów w tym naczepy mega i ciężarówki z windami.

NASZA FLOTA DO TRANSPORTU TOWARÓW DO/Z AUSTRII

Busy

Transport drobnicowy

Przeważnie 2 palety Euro

Ładowność do 3,5t

Samochody ciężarowe solo (solówki)

Załadunek 18 palet Euro

Ładowność do 5t

Wymiary: 7,2m x 2,4m x 2,5m

Zestaw TIR z naczepą typ firanka (rozsuwany bok, załadunek boczny)

Załadunek 33 palety Euro

Ładowność do 24t

Wymiary: 13,6m x 2,48m x 2,85m

Zestaw TIR z naczepą typ plandeka (dostęp: od tyłu, boku lub od góry)

Załadunek 33 palety Euro

Ładowność do 24t

Wymiary: 13,6m x 2,48m x 2,85m

Zestaw TIR z naczepą typ plandeka MEGA (dostęp jak plandeka standard)

Załadunek 33 palety Euro

Ładowność do 24t

Wymiary: 13,6m x 2,48m x 3,0m

Zestaw Jumbo

Załadunek 38 palet Euro

Ładowność do 24t

Wymiar 1: (7,75m x 2,48m x 3,0m)

Wymiar 2: 7,75m x 2,48m x 3,05m

Zestaw Tandem

Załadunek 38 palet Euro

Ładowność do 24t

Wymiar1: 7,20m x 2,48m x 3,0m

Wymiar2 8,20m x 2,48m + 3,0m (w opcji z podnoszonym dachem do 3,2m)

DOŚWIADCZONA FIRMA TRANSPORTOWA

F.T.U.H MaxTrans specjalizuje się w szybkim, kompleksowym, a co najważniejsze bezpiecznym transporcie w różne zakątki Europy, także z Polski do Austrii w obydwu relacjach. Bazując na najnowocześniejszych rozwiązaniach, zapewniamy naszym Klientom najwyższy standard usług. Bogata, doskonale wyposażona flota doskonale sprawdzi się zarówno przy standardowych jak i nieco bardziej skomplikowanych realizacjach – zleceniach dostosowanych bezpośrednio do potrzeb i preferencji Odbiorcy.

Nasza bogata oferta uwzględnia nie tylko klasyczną spedycję, ale również działania zmierzające do optymalizacji kosztów transportu oraz pozostałą obsługę. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny, oferując mu spersonalizowany wachlarz usług w najlepszych, konkurencyjnych cenach.

TRANSPORT CIĘŻAROWY POLSKA AUSTRIA

Systematyczny przewóz towarów z Polskii do Austrii w obydwu relacjach

Od początku istnienia firmy Austria była dla nas jednym z głównych i kluczowych kierunków. Z racji tego iż specjalizujemy się w zestawach przestrzennych w transporcie krajowym, wiele firm korzystało z naszej oferty w kierunkach południowych. Jednym z tych kierunków była oczywiście Austria i transport drogowy Polska Austria który oferowaliśmy i oferujemy w obydwu relacjach.

Główne miasta takie jak Wiedeń, Gratz, Linz, Salsburg, Inssbruck oraz pozostałe stanowią większość realizowanych przez nas zleceń. To właśnie Wiedeń i transport w tym kierunku dla naszej firmy stworzył ogromny potencjał do rozwoju. Dlatego obecnie dzięki systematycznym kursom w tym kierunku ofertę firmy stanowi także transport Polska Słowacja.

DOSKONAŁA SPEDYCJA AUSTRIA

Relacje z naszymi partnerami budujemy na wzajemnym poszanowaniu i zaufaniu, dlatego oferujemy Państwu w trakcie współpracy wyjątkowo korzystne umowy.

Sukcesywnie działamy na rynku krajowym oraz europejskim obsługując klientów z różnych branż.

MaxTrans to sprawdzona i dobra spedycja!

Posiadając własną rozbudowaną i różnorodną flotę pojazdów działamy na rynku nie tylko jako spedytorzy własnych zleceń ale również posiadamy stałe ładunki i zlecenia, które często powierzamy w obsłudze naszym partnerom.

Organizujemy ładunki krajowe i międzynarodowe na terenie Unii Europejskiej oraz Ukrainy i Wielkiej Brytanii. Są to ładunki całopojazdowe oraz transport drobnicowy za pomocą różnorodnych pojazdów: solo, plandeki, firanki, jumbo i wiele innych o ładowności do 24t.

Posiadamy Certyfikat Rzetelnego Przewoźnika giełdy Trans oraz status Rzetelnej Firmy.

Usługi spedycyjne, które wykonujemy to nie tylko przekazanie zlecenia ale również pomoc w dokumentacji, dobór optymalnego rozwiązania do realizacji transportu, obsługa celna oraz dbanie o bezpieczeństwo Państwa ładunków.

SPEDYTORZY

Bogdan Nowak
Kom.: +48 517 910 758
E-mail: bogdan@maxtrans.com.pl

Tomasz Stypa
Kom.: +48 507 147 953
E-mail: tomasz@maxtrans.com.pl

Transport Austria

Oferta transportu towarów w relacji Polska Austria w obydwu kierunkach.

F.T.U.H MaxTrans – transport, spedycja i wynajem samochodów Mielec to usługi transportowe realizowane pomiędzy Polską i Austrią:

Transport całopojazdowy i transport drobnicowy Polska Austria:

  • Transport żywności, artykułów spożywczych w tym m.in owoców, warzyw, napojów i innych produktów żywnościowych
  • Transport maszyn i urządzeń: maszyny dla przemysłu, maszyny rolnicze, maszyny budowlane i inne
  • Transport RTV i AGD oraz elektroniki
  • Transport mebli, odzieży, części, półfabrykatów i innych materiałów i produktów przemysłu
  • Transport materiałów gabarytowych jak pianki, wełna mineralna, styropian, materace i inne

Spedycja dla Austrii

  • Zestawy drogowe tandem i jumbo
  • Samochody ciężarowe solo, z windą i inne
  • Zestawy drogowe (TIR) z naczepami plandeka, firanka i inne

INFORMACJE DODATKOWE O AUSTRII

Doskonały punkt logistyczny dla transportu w Europie

Państwo leży w środkowej części Europy i ma doskonale rozwiniętą sieć dróg. To doskonały węzeł logistyczny, który skupia większość głównych dróg na relacji ze stolicą. To właśnie Austria stanowi główny łącznik Państw środkowej Europy z Włochami. Większość tras z Polski prowadzi właśnie do Włoch przez Austrię.

Warto dodać, jeżeli chodzi o gospodarkę Austrii, to na uwagę zasługuje z pewnością fakt, że kraj ten więcej importuje towarów aniżeli eksportuje. Generalnie Austrię łączą bardzo dobre i bliskie stosunki z Niemcami. Kolejne natomiast kraje dużo kooperujące z Austrią to Szwajcaria i Włochy. Kraj ten posiada duży potencjał przemysłu więc jeżeli porównujemy Austrię do podobnych państw od razu widać, że stosunek przemysłu do całości jest bardzo duży. Dlatego też transport drogowy jest dość mocno związany z tym krajem i stanowi nierozłączny element gospodarki.

PONAD 25 LAT DOŚWIADCZENIA

Oferujemy Państwu nasze usługi od 1996r. Działamy z powodzeniem na rynku lokalnym oraz na rynkach zagranicznych. Rzetelna obsługa klientów w oparciu o wysokie standardy towarzyszy nam od początku istnienia.

 

CZYTAJ WIĘCEJKONTAKT Z NAMI