TRANSPORT i SPEDYCJA : UKRAINA  |  AUSTRIA  |  SŁOWACJA  |  WĘGRY  |  ANGLIA  |  LITWA ESTONIA  |  ŁOTWAPOLSKA

Transport towarów Polska Ukraina

Oferujemy Państwu profesjonalny, zoptymalizowany pod kątem czasu oraz kosztów transport towarów z Polski na Ukrainę w obydwu relacjach. Zarówno ładunki całopojazdowe jak również transport drobnicowy Polska Ukraina.

Spedycja Austria

Współpracujemy z wieloma firmami. Oferujemy różnorodne, dopasowane i zoptymalizowane do potrzeb klientów pojazdy. Dlatego nasza spedycja to wyjątkowo szeroka oferta. Ciężarówki solo, w tym z windami, busy towarowe oraz zestawy drogowe.

N

Transport krajowy drogowy towarów

N

Transport międzynarodowy drogowy towarów

N

Spedycja krajowa i zagraniczna

Transport i spedycja Ukraina

Posiadamy wyjątkowo bogatą ofertę do realizacji zleceń na przewóz towarów na Ukrainę, którą w pełni dopasujemy do Państwa potrzeb.

Nasza flota to zespół ponad 100 pojazdów, które spełniają wszystkie stosowne normy emisji spalin. Nasza flota wyposażona jest m.in w nadajniki lokalizacji GPS pozwalające na szybką identyfikację realizowanych zleceń. W ofercie różnorodna flota pojazdów w tym naczepy mega i ciężarówki z windami.

NASZA FLOTA DO TRANSPORTU TOWARÓW DO/Z UKRAINY

Busy

Transport drobnicowy

Przeważnie 2 palety Euro

Ładowność do 3,5t

Samochody ciężarowe solo (solówki)

Załadunek 18 palet Euro

Ładowność do 5t

Wymiary: 7,2m x 2,4m x 2,5m

Zestaw TIR z naczepą typ firanka (rozsuwany bok, załadunek boczny)

Załadunek 33 palety Euro

Ładowność do 24t

Wymiary: 13,6m x 2,48m x 2,85m

Zestaw TIR z naczepą typ plandeka (dostęp: od tyłu, boku lub od góry)

Załadunek 33 palety Euro

Ładowność do 24t

Wymiary: 13,6m x 2,48m x 2,85m

Zestaw TIR z naczepą typ plandeka MEGA (dostęp jak plandeka standard)

Załadunek 33 palety Euro

Ładowność do 24t

Wymiary: 13,6m x 2,48m x 3,0m

Zestaw Jumbo

Załadunek 38 palet Euro

Ładowność do 24t

Wymiar 1: (7,75m x 2,48m x 3,0m)

Wymiar 2: 7,75m x 2,48m x 3,05m

Zestaw Tandem

Załadunek 38 palet Euro

Ładowność do 24t

Wymiar1: 7,20m x 2,48m x 3,0m

Wymiar2 8,20m x 2,48m + 3,0m (w opcji z podnoszonym dachem do 3,2m)

DOŚWIADCZONA FIRMA TRANSPORTOWA

Chociaż nie leży w Unii Europejskiej, jest jednym z wiodących kierunków eksportowych naszych rodzimych przedsiębiorców. Ukraina, bo o niej mowa, to jeden z kluczowych partnerów biznesowych polskich firm. Chociaż jej gospodarka pozostawia wiele do życzenia – zwłaszcza na tle innych państw Starego Kontynentu, ma duży potencjał.

Jest to kraj o ogromnym znaczeniu gospodarczym nie tylko dla Europy ale również i świata. Jeden z największych krajów rolniczych a także kraj znany w świecie gospodarki ze swoich ogromnych zasobów paliw kopalnych i rud metali. 

TRANSPORT CIĘŻAROWY POLSKA UKRAINA

Systematyczny przewóz towarów z Polskii do Węgier w obydwu relacjach

F.T.U.H MaxTrans posiada w swojej ofercie szereg wyspecjalizowanych usług w zakresie przewozu towarów na linii Polska-Ukraina. Indywidualne podejście do każdego Klienta sprzyja optymalizacji kosztów, co przekłada się na niezwykle konkurencyjne ceny naszych rozwiązań. Bogata flota nowoczesnych pojazdów oraz doświadczona kadra specjalistów – jesteśmy pewni, że sprostamy każdemu, nawet najtrudniejszemu wyzwaniu. Kijów, Charków, Dniepr, Odessa, Zaporoże, Donieck, Lwów, Mariupol, Ługańsk i wiele więcej zakątków Ukrainy – szybko i sprawnie dostarczymy każdy towar.

DOSKONAŁA SPEDYCJA UKRAINA

Relacje z naszymi partnerami budujemy na wzajemnym poszanowaniu i zaufaniu, dlatego oferujemy Państwu w trakcie współpracy wyjątkowo korzystne umowy.

Sukcesywnie działamy na rynku krajowym oraz europejskim obsługując klientów z różnych branż.

MaxTrans to sprawdzona i dobra spedycja!

Posiadając własną rozbudowaną i różnorodną flotę pojazdów działamy na rynku nie tylko jako spedytorzy własnych zleceń ale również posiadamy stałe ładunki i zlecenia, które często powierzamy w obsłudze naszym partnerom.

Organizujemy ładunki krajowe i międzynarodowe na terenie Unii Europejskiej oraz Ukrainy i Wielkiej Brytanii. Są to ładunki całopojazdowe oraz transport drobnicowy za pomocą różnorodnych pojazdów: solo, plandeki, firanki, jumbo i wiele innych o ładowności do 24t.

Posiadamy Certyfikat Rzetelnego Przewoźnika giełdy Trans oraz status Rzetelnej Firmy.

Usługi spedycyjne, które wykonujemy to nie tylko przekazanie zlecenia ale również pomoc w dokumentacji, dobór optymalnego rozwiązania do realizacji transportu, obsługa celna oraz dbanie o bezpieczeństwo Państwa ładunków.

SPEDYTORZY

Tomasz Stypa
Kom.: +48 507 147 953
E-mail: tomasz@maxtrans.com.pl

Bogdan Nowak
Kom.: +48 517 910 758
E-mail: bogdan@maxtrans.com.pl

Transport Ukraina

Oferta transportu towarów w relacji Polska Ukraina w obydwu kierunkach.

F.T.U.H MaxTrans – transport, spedycja i wynajem samochodów Mielec to usługi transportowe realizowane pomiędzy Polską i Węgrami:

Transport całopojazdowy i transport drobnicowy Polska Ukraina:

  • Transport żywności, artykułów spożywczych w tym m.in owoców, warzyw, napojów i innych produktów żywnościowych
  • Transport maszyn i urządzeń: maszyny dla przemysłu, maszyny rolnicze, maszyny budowlane i inne
  • Transport RTV i AGD oraz elektroniki
  • Transport mebli, odzieży, części, półfabrykatów i innych materiałów i produktów przemysłu
  • Transport materiałów gabarytowych jak pianki, wełna mineralna, styropian, materace i inne

Spedycja dla Węgier

  • Zestawy drogowe tandem i jumbo
  • Samochody ciężarowe solo, z windą i inne
  • Zestawy drogowe (TIR) z naczepami plandeka, firanka i inne

INFORMACJE DODATKOWE O UKRAINIE

Przemysł ciężki wymaga profesjonalnego i dobrze skoordynowanego transportu

To wyjątkowo bogaty kraj pod kątem naturalnie wystepujących surowców. Na Ukrainie występuje ogromna ilość kopalin użytecznych. Często te właśnie produkty stanowią w handlu wymiennym import-eksport z innymi Państwami w tym Europy. Przemysł ciężki to specjalizacja tego kraju, dlatego też F.T.U.H MaxTrans realizuje systematyczne zlecenia i ładunki na import tych towarów do Polski dla swoich klientów. W zamian w drugą stronę, z Polski z przemysłu lekkiego lub specjalistycznego dostarczane są systematycznie towary i transport z Polski na Ukrainę. Ponadto w kooperacji często realizowane są przewozy pomiędzy naszymi południowymi sąsiadami jak Węgry, czy Austria a także z relacji realizowanego transportu z Polski na Słowację.

Więcej informacji o Ukrainie

Największym miastem i stolicą Ukrainy jest stolica czyli Kijów. Żyje w nim około 3,7 miliona ludzi. W dalszej kolejności są takie miasta jak Charków, Dniepr, Donieck, Zaporoże, Lwów i Krzywy Róg. Językiem urzędowym na Ukrainie jest oczywiście język ukraiński. Natomiast społeczeństwo mówi zarówno po ukraińsku jak również po rosyjsku. Największym bogactwem naturalnym jakie posiada Ukraina jest żelazo, węgiel kamienny, rudy manganu, gaz ziemny, ropa naftowa i inne. Jednak największym naturalnym bogactwem Ukrainy jest czarnoziem. To wysokogatunkowa ziemia której aż 40% w skali całego świata wydobywa się właśnie na Ukrainie.

PONAD 25 LAT DOŚWIADCZENIA

Oferujemy Państwu nasze usługi od 1996r. Działamy z powodzeniem na rynku lokalnym oraz na rynkach zagranicznych. Rzetelna obsługa klientów w oparciu o wysokie standardy towarzyszy nam od początku istnienia.

 

CZYTAJ WIĘCEJKONTAKT Z NAMI