Masz pytania lub potrzebujesz informacji?
Prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klientów
 
Oferujemy Państwu kompleksowe usługi - transport i spedycja oraz inne rozwiązania, które dostosujemy do Państwa potrzeb!
Transport międzynarodowy towarów Polska Austria

Transportujemy towary

W obsłudze naszych pojazdów stosujemy nowoczesne programy wspomagające kontrolę Państwa ładunków.

Już teraz, uzyskaj więcej informacji na temat transportu oraz spedycji i zobacz co nas wyróżnia.

Porównaj naszą ofertę z innymi

Stacja diagnostyczna

Profesjonalny przegląd, fachowe doradztwo i inne usługi dla Twojego samochodu oferuje nasza  stacja kontroli pojazdów

Transport Austria

Posiadamy wyjątkowo bogatą ofertę do realizacji obsługi zleceń transportowych do Austrii, którą w pełni dopasujemy do Państwa potrzeb.

Nasza flota to zespół ponad 100 pojazdów, które spełniają wszystkie stosowne normy emisji spalin. Samochody wyposażone są w windy załadowcze i nadajniki lokalizacji GPS pozwalające na szybką identyfikację realizowanych zleceń.

Oferta transportu Polska Austria

F.T.U.H MaxTrans specjalizuje się w szybkim, kompleksowym, a co najważniejsze bezpiecznym transporcie w różne zakątki Europy, także z Polski do Austrii w obydwu relacjach. Bazując na najnowocześniejszych rozwiązaniach, zapewniamy naszym Klientom najwyższy standard usług. Bogata, doskonale wyposażona flota doskonale sprawdzi się zarówno przy standardowych jak i nieco bardziej skomplikowanych realizacjach – zleceniach dostosowanych bezpośrednio do potrzeb i preferencji Odbiorcy.

Nasza bogata oferta uwzględnia nie tylko klasyczną spedycję, ale również działania zmierzające do optymalizacji kosztów transportu oraz pozostałą obsługę. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny, oferując mu spersonalizowany wachlarz usług w najlepszych, konkurencyjnych cenach.

Transport ciężarowy Polska Austria

Systematyczny przewóz towarów z Polskii do Austrii w obydwu relacjach

Od początku istnienia firmy Austria była dla nas jednym z głównych i kluczowych kierunków. Z racji tego iż specjalizujemy się w zestawach przestrzennych w transporcie krajowym, wiele firm korzystało z naszej oferty w kierunkach południowych. Jednym z tych kierunków była oczywiście Austria i transport drogowy Polska Austria który oferowaliśmy i oferujemy w obydwu relacjach.

Austria to stosunkowo nie duże Państwo w Europie jednak jest ono wyjątkowo dobrze rozwinięte. Główne miasta takie jak Wiedeń, Gratz, Linz, Salsburg, Inssbruck oraz pozostałe stanowią większość realizowanych przez nas zleceń. To właśnie Wiedeń i transport w tym kierunku do Austrii dla naszej firmy stworzył ogromny potencjał do rozwoju. Dlatego obecnie dzięki systematycznym kursom w tym kierunku ofertę firmy stanowi także transport Polska Słowacja.

Informacje dodatkowe o Austrii

Doskonały punkt logistyczny dla transportu w Europie

Państwo leżey w środkowej części Europy i ma doskonale rozwiniętą sieć dróg. To doskonały węzeł logistyczny, który skupia większość głównych dróg na relacji ze stolicą. To właśnie Austria stanowi główny łącznik Państw środkowej Europy z Włochami. Większość tras z Polski prowadzi właśnie do Włoch przez Austrię.

Warto dodać, jeżeli chodzi o gospodarkę Austrii, to na uwagę zasługuje z pewnością fakt, że kraj ten więcej importuje towarów aniżeli eksportuje. Generalnie Austrię łączą bardzo dobre i bliskie stosunki z Niemcami. Kolejne natomiast kraje dużo kooperujące z Austrią to Szwajcaria i Włochy. Kraj ten posiada duży potencjał przemysłu więc jeżeli porównujemy Austrię do podobnych państw od razu widać, że stosunek przemysłu do całości jest bardzo duży. Dlatego też transport drogowy jest dość mocno związany z tym krajem i stanowi nierozłączny element gospodarki.

Doświadczony i wykwalifikowany personel, który dołoży wszelkich starań aby Państwa zlecenia zrealizować bezpiecznie i terminowo.

Naszą kadrę tworzy zespół wykwalifikowanych kierowców, przeszkolonych z zakresu prowadzenia dokumentacji transportowej, procedury załadunku i rozładunku towaru i oczywiście prawidłowego zabezpieczenia ładunku.

Kompleksowe usługi transportowe.
Wyjątkowo bogata i różnorodna flota dostępnych pojazdów z pewnością dopasuje się do Państwa potrzeb.

Wszystkie nasze zestawy można wykorzystać do ładunków przestrzennych lekkich lub ciężkich. Podobnie jak naczepa mogą przewozić ładunki o masie do 24t.

Przewóz towarów

W zależności od potrzeb i wymagań klientów oferujemy Państwu podczas realizacji przewozów w kierunku Austrii takie formy transportu jak:

Busy - do transportu drobnicowego z ładownością do 3,5t
Transport solo - z załadunkiem 18 palet Euro i ładownością do 5t
- wymiary: 7,2m x 2,4m x 2,5m
Plandeki - firanki, z załadunkiem 33 palety Euro i ładownością do 24t
- wymiary: 13,6m x 2,48m x 2,85m
Plandeki Mega - z załadunkiem 33 palety Euro i ładownością do 24t
- wymiary: 13,6m x 2,48m x 3,0m
Zestawy Jumbo - z załadunkiem 38 palet Euro, ładownością do 24t
- wymiary (jumbo): 7,75m x 2,48m x 3,0m + 7,75m x 2,48m x 3,05m
- wymiary (tandem): 7,20m x 2,48m x 3,0m + 8,20m + 2,48m + 3,0m (z podnoszonym dachem do 3,2m)

Dostosujemy również inne formy transportu do Państwa wymagań i potrzeb po uprzedniej konsultacji z naszym działem obsługi zleceń - zakładka kontakt.

Rzetelna firma transportowa

G Stars4.5 / 5.0 - 95 ocen

Spedycja Austria

Relacje z naszymi partnerami budujemy na wzajemnym poszanowaniu i zaufaniu, dlatego oferujemy Państwu w trakcie współpracy wyjątkowo korzystne umowy.

Sukcesywnie działamy na rynku krajowym oraz europejskim obsługując klientów z różnych branż.

MaxTrans to sprawdzona i dobra spedycja!
Posiadając własną rozbudowaną i różnorodną flotę pojazdów działamy na rynku nie tylko jako spedytorzy własnych zleceń ale również posiadamy stałe ładunki i zlecenia, które często powierzamy w obsłudze naszym partnerom.

Organizujemy ładunki krajowe i międzynarodowe na terenie Unii Europejskiej oraz Ukrainy. Są to ładunki całopojazdówe oraz transport drobnicowy za pomocą różnorodnych pojazdów: solo, plandeki, firanki, jumbo i wiele innych o ładowności do 24t.

Posiadamy Certyfikat Rzetelnego Przewoźnika giełdy Trans oraz status Rzetelnej Firmy.

Usługi spedycyjne, które wykonujemy to nie tylko przekazanie zlecenia ale również pomoc w dokumentacji, dobór optymalnego rozwiązania do realizacji transportu, obsługa celna oraz dbanie o bezpieczeństwo Państwa ładunków.

Spedytorzy

Bogdan Nowak
Kom.: +48 517 910 758
E-mail: bogdan@maxtrans.com.pl

Katarzyna Kozioł
Kom.: +48 503 772 175
E-mail: katarzyna@maxtrans.com.pl

Pełna oferta transportowa do i z Austrii

F.T.U.H MaxTrans - transport, spedycja i wynajem samochodów Mielec to usługi transportowe realizowane pomiędzy Polską i Austrią:
 • Transport i drobnicowy Polska Austria
  • Transport żywności, artykułów spożywczych w tym m.in owoców, warzyw, napojów i innych produktów żywnościowych
  • Transport maszyn i urządzeń: maszyny dla przemysłu, maszyny rolnicze, maszyny budowlane i inne
  • Transport RTV i AGD oraz elektroniki
  • Transport mebli, odzieży, części, półfabrykatów i innych materiałów i produktów przemysłu

 • Spedycja dla Austrii
  • Zestawy drogowe tandem i jumbo
  • Samochody ciężarowe solo, z windą i inne
  • Zestawy drogowe (TIR) z naczepami plandeka, firanka i inne

Wszelkie prawa zastrzeżone (c) F.T.U.H MaxTrans, ul. Wolności 75, 39-300 Mielec, oddział SKP ul. Powstańców Warszawy 20, 39-300 Mielec
Kopiowanie materiałów bez zgody - zabronione. Usługi jakie realizujemy dla naszych klientów to: transport i spedycja, wynajem samochodów, stacja paliw, stacja diagnostyczna.

Biura podróży Mielec