Masz pytania lub potrzebujesz informacji?
Prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klientów
 
Oferujemy Państwu kompleksowe usługi - transport i spedycja oraz inne rozwiązania, które dostosujemy do Państwa potrzeb!
Transport międzynarodowy towarów Polska Ukraina

Transportujemy towary

W obsłudze naszych pojazdów stosujemy nowoczesne programy wspomagające kontrolę Państwa ładunków.

Już teraz, uzyskaj więcej informacji na temat transportu oraz spedycji i zobacz co nas wyróżnia.

Porównaj naszą ofertę z innymi

Stacja diagnostyczna

Profesjonalny przegląd, fachowe doradztwo i inne usługi dla Twojego samochodu oferuje nasza  stacja kontroli pojazdów

Transport Ukraina

Posiadamy wyjątkowo bogatą ofertę do realizacji obsługi zleceń transportowych na Ukrainę, którą w pełni dopasujemy do Państwa potrzeb.

Nasza flota to zespół ponad 100 pojazdów, które spełniają wszystkie stosowne normy emisji spalin. Samochody wyposażone są w windy załadowcze i nadajniki lokalizacji GPS pozwalające na szybką identyfikację realizowanych zleceń.

Chociaż nie leży w Unii Europejskiej, jest jednym z wiodących kierunków eksportowych naszych rodzimych przedsiębiorców. Ukraina, bo o niej mowa, to jeden z kluczowych partnerów biznesowych polskich firm. Chociaż jej gospodarka pozostawia wiele do życzenia – zwłaszcza na tle innych państw Starego Kontynentu, ma duży potencjał. Drugi, po Rosji, największy kraj Europy może pochwalić się stopniowo rosnącą stabilnością – szczególnie w zakresie reform rynkowych i przejrzystości ustawodawstwa.

Transport międzynarodowy w relacji Polska Ukraina

F.T.U.H MaxTrans posiada w swojej ofercie szereg wyspecjalizowanych usług w zakresie przewozu towarów na linii Polska-Ukraina. Indywidualne podejście do każdego Klienta sprzyja optymalizacji kosztów, co przekłada się na niezwykle konkurencyjne ceny naszych rozwiązań. Bogata flota nowoczesnych pojazdów oraz doświadczona kadra specjalistów – jesteśmy pewni, że sprostamy każdemu, nawet najtrudniejszemu wyzwaniu. Kijów, Charków, Dniepr, Odessa, Zaporoże, Donieck, Lwów, Mariupol, Ługańsk i wiele więcej – szybko i sprawnie dostarczymy każdy towar nawet w najdalszy zakątek kraju.

Transport towarów z Polski na Ukrainę

Przemysł ciężki wymaga dobrego transportu

To wyjątkowo bogaty kraj pod kątem naturalnie wystepujących surowców. Na Ukrainie występuje ogromna ilość kopalin użytecznych. Często te właśnie produkty stanowią w handlu wymiennym import-eksport z innymi Państwami w tym Europy. Przemysł ciężki to specjalizacja tego kraju, dlatego też F.T.U.H MaxTrans realizuje systematyczne zlecenia i ładunki na import tych towarów do Polski dla swoich klientów. W zamian w drugą stronę, z Polski z przemysłu lekkiego lub specjalistycznego dostarczane są systematycznie towary i transport z Polski na Ukrainę. Ponadto w kooperacji często realizowane są przewozy pomiędzy naszymi południowymi sąsiadami jak Słowacja, czy Węgry a także z relacji realizowanego transportu z Polski do Austrii.

Więcej informacji o Ukrainie

Największym miastem i stolicą Ukrainy jest stolica czyli Kijów. Żyje w nim około 3,7 miliona ludzi. W dalszej kolejności są takie miasta jak Charków, Dniepr, Donieck, Zaporoże, Lwów i Krzywy Róg. Językiem urzędowym na Ukrainie jest oczywiście język ukraiński. Natomiast społeczeństwo mówi zarówno po ukraińsku jak również po rosyjsku. Największym bogactwem naturalnym jakie posiada Ukraina jest żelazo, węgiel kamienny, rudy manganu, gaz ziemny, ropa naftowa i inne. Jednak największym naturalnym bogactwem Ukrainy jest czarnoziem. To wysokogatunkowa ziemia której aż 40% w skali całego świata wydobywa się właśnie na Ukrainie.

Doświadczony i wykwalifikowany personel, który dołoży wszelkich starań aby Państwa zlecenia zrealizować bezpiecznie i terminowo.

Naszą kadrę tworzy zespół wykwalifikowanych kierowców, przeszkolonych z zakresu prowadzenia dokumentacji transportowej, procedury załadunku i rozładunku towaru i oczywiście prawidłowego zabezpieczenia ładunku.

Kompleksowe usługi transportowe.
Wyjątkowo bogata i różnorodna flota dostępnych pojazdów z pewnością dopasuje się do Państwa potrzeb.

Wszystkie nasze zestawy można wykorzystać do ładunków przestrzennych lekkich lub ciężkich. Podobnie jak naczepa mogą przewozić ładunki o masie do 24t.

Przewóz towarów

W zależności od potrzeb i wymagań klientów oferujemy Państwu podczas realizacji przewozów w kierunku Ukrainy takie formy transportu jak:

Busy - do transportu drobnicowego z ładownością do 3,5t
Transport solo - z załadunkiem 18 palet Euro i ładownością do 5t
- wymiary: 7,2m x 2,4m x 2,5m
Plandeki - firanki, z załadunkiem 33 palety Euro i ładownością do 24t
- wymiary: 13,6m x 2,48m x 2,85m
Plandeki Mega - z załadunkiem 33 palety Euro i ładownością do 24t
- wymiary: 13,6m x 2,48m x 3,0m
Zestawy Jumbo - z załadunkiem 38 palet Euro, ładownością do 24t
- wymiary (jumbo): 7,75m x 2,48m x 3,0m + 7,75m x 2,48m x 3,05m
- wymiary (tandem): 7,20m x 2,48m x 3,0m + 8,20m + 2,48m + 3,0m (z podnoszonym dachem do 3,2m)

Dostosujemy również inne formy transportu do Państwa wymagań i potrzeb po uprzedniej konsultacji z naszym działem obsługi zleceń - zakładka kontakt.

Rzetelna firma transportowa

G Stars4.5 / 5.0 - 95 ocen

Spedycja Ukraina

Relacje z naszymi partnerami budujemy na wzajemnym poszanowaniu i zaufaniu, dlatego oferujemy Państwu w trakcie współpracy wyjątkowo korzystne umowy.

Sukcesywnie działamy na rynku krajowym oraz europejskim obsługując klientów z różnych branż.

MaxTrans to sprawdzona i dobra spedycja!
Posiadając własną rozbudowaną i różnorodną flotę pojazdów działamy na rynku nie tylko jako spedytorzy własnych zleceń ale również posiadamy stałe ładunki i zlecenia, które często powierzamy w obsłudze naszym partnerom.

Organizujemy ładunki krajowe i międzynarodowe na terenie Unii Europejskiej oraz Ukrainy. Są to ładunki całopojazdówe oraz transport drobnicowy za pomocą różnorodnych pojazdów: solo, plandeki, firanki, jumbo i wiele innych o ładowności do 24t.

Posiadamy Certyfikat Rzetelnego Przewoźnika giełdy Trans oraz status Rzetelnej Firmy.

Usługi spedycyjne, które wykonujemy to nie tylko przekazanie zlecenia ale również pomoc w dokumentacji, dobór optymalnego rozwiązania do realizacji transportu, obsługa celna oraz dbanie o bezpieczeństwo Państwa ładunków.

Spedytorzy

Tomasz Stypa
Kom.: +48 507147953
E-mail: spedycja2@MaxTrans.com.pl

Bogdan Nowak
Kom.: +48 517 910 758
E-mail: spedycja3@MaxTrans.com.pl

Pełna oferta transportowa do i z Ukrainy

F.T.U.H MaxTrans - transport, spedycja i wynajem samochodów Mielec to usługi transportowe realizowane pomiędzy Polską i Ukrainą:
 • Transport i drobnicowy Polska Ukraina
  • Transport żywności, artykułów spożywczych w tym m.in owoców, warzyw, napojów i innych produktów żywnościowych
  • Transport maszyn i urządzeń: maszyny dla przemysłu, maszyny rolnicze, maszyny budowlane i inne
  • Transport RTV i AGD oraz elektroniki
  • Transport mebli, odzieży, części, półfabrykatów i innych materiałów i produktów przemysłu

 • Spedycja dla Ukrainy
  • Zestawy drogowe tandem i jumbo
  • Samochody ciężarowe solo, z windą i inne
  • Zestawy drogowe (TIR) z naczepami plandeka, firanka i inne

Wszelkie prawa zastrzeżone (c) F.T.U.H MaxTrans, ul. Wolności 75, 39-300 Mielec, oddział SKP ul. Powstańców Warszawy 20, 39-300 Mielec
Kopiowanie materiałów bez zgody - zabronione. Usługi jakie realizujemy dla naszych klientów to: transport i spedycja, wynajem samochodów, stacja paliw, stacja diagnostyczna.

Biura podróży Mielec