Masz pytania lub potrzebujesz informacji?
Prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klientów
 
Oferujemy Państwu kompleksowe usługi - transport i spedycja oraz inne rozwiązania, które dostosujemy do Państwa potrzeb!

Nowoczesne rozwiązania

W obsłudze naszych pojazdów stosujemy nowoczesne programy wspomagające kontrolę Państwa ładunków.

Już teraz, uzyskaj więcej informacji na temat transportu oraz spedycji i zobacz co nas wyróżnia.

Porównaj naszą ofertę z innymi

Stacja diagnostyczna

Profesjonalny przegląd, fachowe doradztwo i inne usługi dla Twojego samochodu oferuje nasza  stacja kontroli pojazdów

Wypożyczalnia samochodów Rent a Car - samochody dostawcze

Oferujemy Państwu wynajem samochodów dostawczych, ale również auta osobowe i ciężarowe na korzystnych warunkach przy zachowaniu atrakcyjnej oferty cenowej.

Często zdarza się, że musimy przewieźć ładunek, który nie zmieści się do naszego samochodu osobowego. W takich okolicznościach - optymalnym rozwiązaniem jest wynajem samochodu dostawczego, do którego prowadzenia wystarczy prawo jazdy kat. B. Wyjątkowo przydatne samochody w trakcie przeprowadzki.

Jeżeli chcą Państwo skorzystać na dłuższy okres z naszych usług i wynająć samochód dostawczy, oferujemy atrakcyjne umowy na długoterminowy wynajem pojazdów.

Wynajem aut non-stop 24/7

Rozwijając się sukcesywnie otworzyliśmy dla naszej floty samochodów jak również klientów zewnętrznych stację paliw otwartą 24/7. W związku z tym specjalnie dla Państwa potrzeb wypożyczalnia samochodów dostawczych czynna jest również w systemie 24/7. Jeżeli przed zdaniem wynajętego u nas pojazdu zatankujesz go na naszej stacji paliw MAX do pełna otrzymasz atrakcyjną zniżkę na paliwo!

Z nami nie musisz się o nic martwić! W razie problemów i nagłej potrzeby oferujemy dla wszystkich klientów auta zastępcze. Posiadamy stosowne umowy ubezpieczeniowe.

samochody osobowe samochody dostawcze samochody ciężarowe
Ford Transit
cena za dobę (1dzień) 220zł
cena za dobę (2-7dni) 200zł
cena za dobę (8-14dni) 180zł
cena za dobę (powyżej 14dni) do negocjacji
Wymiary: 4,2m x 2,1m x 1,3m, skrzynia biegów manualna
Fiat Ducato
cena za dobę (1dzień) 250zł
cena za dobę (2-7dni) 220zł
cena za dobę (8-14dni) 200zł
cena za dobę (powyżej 14dni) do negocjacji
Wymiary: 3,8m x 2,0m x 2,3m, skrzynia biegów manualna

*istnieje możliwość negocjacji cen. Podane ceny są cenami netto. Zapraszamy również do naszej stacji kontroli pojazdów, gdzie wykonujemy badania techniczne pojazdów i przeglądy rejestracyjne.

Wynajem samochodów

Wszelkie prawa zastrzeżone (c) F.T.U.H MaxTrans, ul. Wolności 75, 39-300 Mielec, oddział SKP ul. Powstańców Warszawy 20, 39-300 Mielec
Kopiowanie materiałów bez zgody - zabronione. Usługi jakie realizujemy dla naszych klientów to: transport i spedycja, wynajem samochodów, stacja paliw, stacja diagnostyczna.

Biura podróży Mielec