Masz pytania lub potrzebujesz informacji?
Prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klientów
 
Oferujemy Państwu kompleksowe usługi - transport i spedycja oraz inne rozwiązania, które dostosujemy do Państwa potrzeb!
Wypożyczalnia Mielec

Tani wynajem auta w Mielcu

Oferta wypożyczalni to różnorodne samochody na wynajem. Dopasujemy idealny pojazd dla Twoich potrzeb.

Jeżeli nie wiesz gdzie wynająć dobry samochód w Mielcu, przyjedź do nas a na pewno odjedziesz zadowolony

Porównaj naszą ofertę z innymi

Stacja diagnostyczna

Profesjonalny przegląd, fachowe doradztwo i inne usługi dla Twojego samochodu oferuje nasza  stacja kontroli pojazdów

Wypożyczalnia samochodów osobowych w mieście Mielec

Nasza wypożyczalnia aut oferuje Państwu profesjonalny i tani wynajem samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych na korzystnych warunkach przy zachowaniu atrakcyjnej oferty cenowej.

Jeżeli jesteś w Mielcu lub po prostu potrzebujesz samochodu, gdyż Twój uległ uszkodzeniu albo jest w naprawie, skorzystaj z atrakcyjnej oferty sprawdzonej w regionie wypożyczalni samochodowej MaxTrans. Jeżeli chcą Państwo skorzystać na dłuższy okres z naszych usług, oferujemy atrakcyjne umowy na długoterminowy wynajem.

G Stars4.5 / 5.0 - 95 ocen

Wynajem samochodów w Mielcu dostępny 24/7

Rozwijając się sukcesywnie otworzyliśmy dla naszej floty samochodów jak również klientów zewnętrznych stację paliw otwartą 24/7. W związku z tym specjalnie dla Państwa potrzeb wypożyczalnia samochodów osobowych czynna jest również w systemie 24/7. Jeżeli przed zdaniem wynajętego u nas pojazdu zatankujesz go na naszej stacji paliw MAX do pełna otrzymasz atrakcyjną zniżkę na paliwo!

Z nami nie musisz się o nic martwić! W razie problemów i nagłej potrzeby oferujemy dla wszystkich klientów auta zastępcze. Posiadamy stosowne umowy ubezpieczeniowe. Tylko nasza wypożyczalnia samochodów stosuje tak korzystne zasady.

Tylko u nas! Istnieje możliwość negocjacji poniższych cen.

samochody osobowe dostawcze ciężarowe busy osobowe
Audi A6 C7 nowość
cena za dobę (1-3dni) 350zł
cena za dobę (4-8dni) 300zł
cena za dobę (9-14dni) 260zł
cena za dobę (od 15dni) 250zł
5 osobowy, skrzynia biegów automatyczna, 5 drzwiowy
Peugeot 208 (2015r, 1.6 diesel)
cena za dobę (1-3dni) 160zł
cena za dobę (4-8dni) 140zł
cena za dobę (9-14dni) 120zł
cena za dobę (od 15dni) 110zł
5 osobowy, skrzynia biegów manualna, 5 drzwiowy, klimatyzacja, kolor - biały
Toyota Corolla (2008r, 1,8 benzyna)
cena za dobę (1-3dni) 160zł
cena za dobę (4-8dni) 140zł
cena za dobę (9-14dni) 120zł
cena za dobę (od 15dni) 110zł
5 osobowy, skrzynia biegów automatyczna, 5 drzwiowy, klimatyzacja, kolor - złoty
Renault Trafic (2011r, 2.0 diesel)
cena za dobę (1-3dni) 240zł
cena za dobę (4-8dni) 190zł
cena za dobę (9-14dni) 170zł
cena za dobę (od 15dni) 150zł
9 osobowy, skrzynia biegów manualna, 3 drzwiowy, klimatyzacja, kolor - biały
Renault Trafic (2017r, 1.6 diesel)
cena za dobę (1-3dni) 240zł
cena za dobę (4-8dni) 190zł
cena za dobę (9-14dni) 170zł
cena za dobę (od 15dni) 150zł
9 osobowy, skrzynia biegów manualna, 3 drzwiowy, klimatyzacja, kolor - biały
Opel Zafira (2014r, 1.8 benzyna)
cena za dobę (1-3dni) 200zł
cena za dobę (4-8dni) 160zł
cena za dobę (9-14dni) 140zł
cena za dobę (od 15dni) 130zł
7 osobowy, skrzynia biegów manualna, 5 drzwiowy, klimatyzacja, kolor - srebrny
Opel Astra Combi (2011r, 1.4 benzyna)
cena za dobę (1-3dni) 190zł
cena za dobę (4-8dni) 150zł
cena za dobę (9-14dni) 130zł
cena za dobę (od 15dni) 120zł
5 osobowy, skrzynia biegów automatyczna, 5 drzwiowy, klimatyzacja, kolor - srebrny

*istnieje możliwość negocjacji cen. Zapraszamy również do naszej stacji kontroli pojazdów, gdzie wykonujemy badania techniczne pojazdów i przeglądy rejestracyjne.

Miasto Mielec to nie tylko SSE i przemysł...

W Mielcu znajduje się wiele zabytków wśród których na pewno warto zwrócić uwagę na bazylikę Św. Mateusza w starej części miasta. Tam też znajduje się odnowiony rynek oraz deptak wzdłuż rzeki Wisłoki nad którą leży Mielec. Niedaleko bazyliki przy rzece znajduje się także zabytkowy kościółek Św. Marka. W tej samej części miasta znajduje się słynne Muzeum Fotografii Jadernych tzw. Jadernówka. To tutaj rodzina Jadernych fotografowała od dawien dawna życie w mieście dzięki czemu obecnie można zobaczyć jak wyglądało życie na początku ubiegłego wieku. Mielec jest niewielkim miastem aczkolwiek warto zainwestować w wynajem samochodu będąc w Mielcu gdyż to rozległe miasto. W starej części miasta na tzw. "starówce" warto zobaczyć przepiękny gmach Państwowej Szkołu Muzycznej. W Mielcu także znajduje się Dworek Suchorzewskich, kamienica Hirscha oraz doskonale znany każdemu mielczaninowi pałacyk Oborskich. Na terenie pałacyku jest przepiękny park, gdzie można miło spędzić upalne dni doposażony w infrastrukturę dla najmłodszych.

Więcej na temat miasta Mielec i SSE

Dla tych którzy lubią historię nowoczesną oraz lotnictwo z pewnością przyda się wynajem samochodu gdyż lotnisko oraz SSE położona jest w drugiej części miasta. To tutaj znajdują się budynki i hale produkcyjne gdzie w XX wieku produkowano na masową skalę różnego rodzaju i przeznaczenia samoloty a także sprzęt komunikacyjny. Mielec bowiem jest miastem inżynierów. Obecnie w budynkach w.w zakładów siedzibę ma wiele znanych światowych firm. Jak mówi slogan miasta - to tutaj rozwija się skrzydła.

Wybierz tanie samochody na wynajem

Zgodnie z prezentowanymi cennikami można zauważyć, że w przypadku wynajmu w dłuższym terminie nasza wypożyczalnia oferuje Państwu atrakcyjne rabaty. Oczywiście istnieje możliwość konsultacji, gdyż wynajem samochodu dopasujemy do Państwa potrzeb i oczekiwań.

U nas wynajmujesz i taniej tankujesz

Należy pamiętać, że firma nasza to bogata oferta, dlatego też jeżeli nie ma dostępnych pojazdu, który chcieli Państwo wynająć, dopasujemy inne również atrakcyjne rozwiązanie tak aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Przypominamy, że niezależnie od terminu, wynajmując u nas samochód - tankujecie Państwo nasze pojazdy na stacji MAX gdzie znajduje się wypożyczalnia z bardzo korzystnymi i atrakcyjnymi rabatami.

Wynajem aut Mielec na stacji MAX - FAQ

Tani wynajem samochodu w Mielcu ile u Nas kosztuje?

Oczywiście wypożyczenie samochodu a właściwie jego cena zależna jest od rodzaju pojazdu i czasu wynajmu. Wszelkie informacje dostępne w tabeli powyżej. Na wynajem samochodu długoterminowy możliwe dodatkowe rabaty. Prosimy o kontakt.

Wynajem samochodu na weekend Mielec. Czy drożej?

Opłata za wypożyczelnie pojazdu na weekend jest zgodna z cennikiem oraz odpowiednim interwałem czasowym wynikającym z okresu najmu. Zatem nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za wynajem auta na weekend.

W jakiej cenie wynajem samochodu na tydzień w mieście Mielec?

Oczywiście okres tygodniowy klasyfikuje się do dodatkowych zniżek, które uwzględnia nasz cennik. Zatem w porównaniu do wynajmu pojazdu na kilka dni cena wypożyczenia samochodu na tydzień będzie na pewno tańsza.

Czy rent a car Mielec to usługi związane z wynajmem aut?

Uniwersalna nazwa rent a car lub car rental to wynajem samochodów. Więc jeżeli szukasz usług car rental Mielec to nasza wypożyczalnia samochodów to doskonały wybór. Zapraszamy do zapoanania się z ofertą.

Tania wypożyczalnia samochodów Mielec to MaxTrans?

Dokładnie tak. Dla nas zadowolenie klienta to sprawa priorytetowa. Dlatego zawsze istnieje możliwość negocjacji cen. Polecamy szczególnie busy osobowe na wynajem, które sprawiają się idealnie jeżeli chodzi o tani wynajem samochodu w przełożeniu na osobę (pasażera).

Czy nasza wypożyczalnia samochodów to SSE Mielec?

Nasza wypożyczalnia nie znajduje się na SSE Mielec ale bardzo blisko. Zatem dla delegatów, gości oferujemy możliwość podstawienia samochodu na SSE lub pod hotel. Współpracujemy z wieloma firmami SSE pod kątem wynajmu samochodów. Nasze pojazdy to zadbane i eleganckie auta na wynajem. Przy stałej współpracy bardzo atrakcyjne zniżki i rabaty.

Tani wynajem samochodów

Mapa dojazdu

Kontakt

F.T.U.H MaxTrans - transport, spedycja i wynajem samochodów Mielec
Jacek Puzio
ul. Wolności 75
39-300 Mielec

NIP: 817-103-71-84
Tel. +48 792 051 510

Car rental Mielec

Nie masz auta, jesteś w Mielcu a Twoje plany nie mogą czekać?

Czeka Cię ważne zlecenie w okolicach Mielca, a Twoje „cztery kółka” nadal są w warsztacie?

A może oddałeś kluczyki żonie i sam potrzebujesz czegoś „na szybko aby móc jeździć po Mielcu”?

Wypożyczalnia samochodów MaxTrans zrzesza najlepsze rozwiązania w zakresie transportu i spedycji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, poszerzyliśmy zakres świadczonych usług o wynajem samochodów.

Nasza oferta kryje w sobie szeroki wachlarz rozwiązań dedykowanych najbardziej wymagającym Odbiorcom. W naszej bazie głównej, zlokalizowanej w Mielcu (województwo podkarpackie), znajdą Państwo bogatą flotę pojazdów – począwszy od samochodów dostawczych, poprzez samochody ciężarowe, a skończywszy na samochodach osobowych.

MaxTrans oferuje swoim Klientom zarówno krótko- jak i długoterminowy wynajem samochodów. Każda umowa sporządzana jest zgodnie z preferencjami Odbiorcy, na maksymalnie korzystnych warunkach. Nasza flota uwzględnia nowoczesne, w pełni sprawne, a co za tym idzie, bezpieczne pojazdy. Wypożyczalnia czynna jest 24/7, również w niedziele i święta.

Transport i spedycja

Nasze usługi obejmują przede wszystkim transport i spedycję. Zarówno transport krajowy jak również transport międzynarodowy Austria i inne kraje to nasza domena!

W kierunkach południowych - Europa południowa to głównie transport Słowacja i Węgry. Oferujemy systematyczne zlecenia i ładunki, zarówno transport całopojazdowy jak również transport drobnicowy. Różnorodna i bogata flota zoptymalizowana pod kątem zleceń oraz atrakcyjne warunki współpracy decydują o tym, że firma MaxTrans dynamicznie rozwija się.

Dlatego w naszej ofercie także transport towarów z Polski do Anglii w obydwu relacjach i transport towarów z i na Ukrainę.

Wynajem aut inne miasta

Oferujemy oczywiście samochody nie tylko dla osób z miasta Mielec. MaxTrans to doskonała obsługa również w innych regionach

Zachęcamy serdecznie mieszkańców takich okolic, miast i regionów jak:

- Dębica
- Kolbuszowa
- Jasło
- Przemyśl
- Sanok
- Tarnów
- Tarnobrzeg
- Rzeszów
- Sandomierz
- Leżajsk
- Krosno

Oferujemy kompleksową obsługę, doskonałe warunki najmu pojazdów.

Wszelkie prawa zastrzeżone (c) F.T.U.H MaxTrans, ul. Wolności 75, 39-300 Mielec, oddział SKP ul. Powstańców Warszawy 20, 39-300 Mielec
Kopiowanie materiałów bez zgody - zabronione. Usługi jakie realizujemy dla naszych klientów to: transport i spedycja, wynajem samochodów, stacja paliw, stacja diagnostyczna.

Biura podróży Mielec